کمیته رفاهی
 

بازدید وزیر ورزش و جوانان از دفتر جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 149 ] - سه شنبه, 3 آبان 1401
بازدید وزیر ورزش و جوانان از دفتر جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران

به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال،  روز دوشنبه مورخ 2 مهر 1401 در  حاشیه ی افتتاح آکادمی جودو در ورزشگاه شهید کبکانیان که با حضور دک...


به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال،  روز دوشنبه مورخ 2 مهر 1401 در  حاشیه ی افتتاح آکادمی جودو در ورزشگاه شهید کبکانیان که با حضور دکتر  سجادی وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت ، مقام عالی وزارت به اتفاق هیئت همراه از جمله مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران، از دفتر جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی بازدید کردند.
در این دیدار که با حضور مدیرعامل و معاونت روابط عمومی و امور فرهنگی و همچنین برخی پیشکسوتان جمعیت صورت گرفت، وزیر ورزش و جوانان ضمن اشاره به اهمیت حضور فعال و مستمر جمعیت در میادین داخلی و بین المللی در جهت تحقق اهداف فرهنگی در چارجوب چشم اندار تعریف شده، بر حمایت همه جانبه از این جمعیت  تاکید داشتند و در این خصوص دستوراتی را به مدیران ذیربط ابلاغ نمودند.
در پایان این دیدار رئیس هیئت مدیره جمعیت نیز با قدر دانی از توجه مقام عالی وزارت  ورزش و  جوانان به جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران، از چگونگی فعالیت های فرهنگی و نقش این جمعیت در ارتقای سطح فرهنگ هواداری، گزارشاتی ارایه دادند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول