کمیته رفاهی
 

سجادی: تیم ملی شرایط آرام و خوبی دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 99 ] - چهارشنبه, 4 آبان 1401
سجادی: تیم ملی شرایط آرام و خوبی دارد

وزیر ورزش و جوانان اطمینان داد ورزش در برنامه هفتم توسعه دیده می شود. وی ابراز امیدواری کرد تیم ملی فوتبال بتواند حضور متفاوتی نسبت به ادوار گذشته در جام جهانی داشته باشد.

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نشست نشست هیات دولت  در پاسخ به این سوال که چرا ورزش در برنامه هفتم توسعه دیده نشده است، گفت: این طور نیست. برای ورزش سند تحول داریم و انشاالله ورزش جایگاه بسیار خوبی خواهد داشت.

وی افزود: دولت سند تحول ورزش را دارد و حتما ورزش نیز در برنامه هفتم توسعه خواهد آمد. نگران نباشید.

سجادی در تشریح شرایط تیم ملی فوتبال ایران در آستانه شروع جام جهانی قطر گفت: خدا را شکر تیم ملی فوتبال در شرایط خوبی به سر می برد و سومین مرحله اردوی ارزیابی هم به پایان رسید و بچه ها کم کم در حال اضافه شدن به تیم ملی هستند. برای ایجاد حال و هوای جام جهانی و لمس این فضا در داخل کشور، از تیم ملی فوتبال نیکاراگوئه برای انجام بازی دوستانه دعوت شد تا به ایران بیاید. طی چند روز آینده میزبان این کشور هستیم. به محض ورود تیم ملی ایران به قطر یک بازی دوستانه با تیم ملی تونس بازی خواهیم کرد. لژیونرها هم مستقیم به دوحه قطر می آیند و تیم ملی اضافه می شوند تا ترکیب تیم کامل شود. سعی می کنیم تمام برنامه های کارلوس کی روش، کادرفنی و فدراسیون یک به یک انجام شود.

وزیر ورزش ادامه داد: مدام با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به صورت تلفنی و حضوری صحبت داشتیم. همکاران من با بخش های مختلف فدراسیون فوتبال در ارتباط بودند. بنده نیز شخصا با مهدی محمد نبی نایب رئیس اول فدراسیون در ارتباط بودم. در مجموع با هر یک از مسئولان فدراسیون که صحبت می کنیم، شرایط آرام و خوبی را گزارش می دهند. امیدوارم کمک کنیم و خدایی نکرده خودمان برای تیم ملی حاشیه درست نکنیم تا تیم به بهترین شکل در جام جهانی حضور یابد و مطالبه به حق مردم عزیز کشورمان که حضور متفاوت ایران نسبت به ادوار گذشته در جام جهانی است، محقق شود.
ایرنا

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول