کمیته رفاهی
 

10 مکان گردشگری قطر برای جام جهانی 2022

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 66 ] - سه شنبه, 3 آبان 1401
10 مکان گردشگری قطر برای جام جهانی 2022

جام جهانی 2022 به هواداران این فرصت را نیز می دهد تا از مکان های زیبای کشور قطر لذت ببرند.

  همین نزدیکی است! تنها چند هفته تا شروع جام جهانی قطر 2022 فاصله داریم و بازیکنان فوتبال و هواداران از سراسر کره زمین در حال آماده کردن آخرین جزئیات برای شروع ماجراجویی جدید هستند و به همین دلیل امروز در مورد 10 مکان گردشگری کشور میزبان صحبت خواهیم کرد.  

جام جهانی فوتبال برای اولین بار در خاورمیانه برگزار می شود، بنابراین شوک فرهنگی جالبی برای همه شرکت کنندگان خواهد بود، زیرا در آن منطقه آداب و رسوم کاملاً متفاوت است.

در واقع، این دوره یکی از جذاب ترین دوره های جام جهانی است زیرا علاوه بر مسابقات فوتبال، می توانید از شگفتی های معماری، غذا، مناظر زیبا و جاذبه های بی پایان کشور قطر لذت ببرید.

از چه مکان هایی در قطر دیدن کنیم؟

قطر به اندازه سایر میزبانان مانند برزیل، روسیه یا آفریقای جنوبی کشور بزرگی نیست، بنابراین هواداران می توانند در مدت حضور خود در قطر کاملا کل کشور را زیر و رو کنند.   

موزه هنر اسلامیورودی رایگان است و منظره ای عالی به سمت شهر دارد و شما تحت تاثیر طراحی ساختمان قرار خواهید گرفت.

صحرای سفید


می توانیم با شتر و یا با وسیله نقلیه عمومی به اینجا سفر کنیم. حتی می توانیم یک شب را در چادر سنتی سپری کنیم و از منظره زیبا در این صحرا لذت ببریم که دارای آب و هوای مطبوعی است.

سوق واقفیکی از بازارهای مهم شهر دوحه در کشور قطر است. این بازار محل فروش سنتی لباس، حیوانات، پارچه، ادویه جات، صنایع دستی و سوغاتی به حساب می آید. بخش گردشگری این بازار همچنین دارای رستوران های مدرنی است. این بازار با قدمت تقریباً صد ساله، یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری شهر دوحه است.

دهکدهاین مرکز خرید از ونیز الهام گرفته شده است، در واقع می توانید با تله کابین از آن دیدن کنید و اقلام و کالاهای مختلف و متنوعی را در این مرکز خرید تهیه کنید.

مروارید قطریک جزیره مصنوعی است که احتمالا عکس های آن را قبلا دیدید و مجلل ترین هتل ها را دارد و منطقه ای عالی برای جذب ثروت در این کشور است. مساحت این جزیره 400 هکتار است و پس از پایان این پروژه، 32 کیلومتر ساحل تازه به کرانه های کشور قطر افزوده شده است. مروارید قطر در اصل از 13 جزیره کوچک تشکیل شده که 15 هزار واحد مسکونی دارد.

الخوریک شهر کوچک در 50 کیلومتری دوحه دارای برجی است که چشم اندازهای خوبی از دریا دارد.

کتابخانه ملیطراحی این مکان شما را جذب خود خواهد کرد. علاوه بر این، بخش هایی وجود دارد که حاوی اسناد قدیمی است و ورودی آن رایگان است و مکان های تفریحی جالب توجهی در آن قرار دارد.

قلعه الزولبارااین قلعه در شمال کشور قطر  است و بنای تاریخی است که به گذشته قطر برمی گردد.

موزه ملی قطراین موزه در سال 2019  افتتاح شد و از روش های مدرن برای نشان دادن فرهنگ و تاریخ و سنت قطر استفاده کرده است.

کورنیشیک تفرجگاه در دوحه برای افرادی که به این شهر می آیند. توصیه می شود آن را هنگام غروب آفتاب انجام دهید تا شهر را با نور طبیعی ببینید و از دیدن منظره شگرف لذت ببرید.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول