کمیته رفاهی
 

مورایس:دیدن بازی های ایران، انگلیس و پرتغال برایم جذاب است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 94 ] - سه شنبه, 3 آبان 1401
مورایس:دیدن بازی های ایران، انگلیس و پرتغال برایم جذاب است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در طول برگزاری جام جهانی با زنیت سن پترزبورگ در اصفهان بازی خواهیم کرد که امیدوارم این بازی با حضور هواداران برگزار شود.

ژوزه مورایس، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در حاشیه تمرین روز دوشنبه این تیم که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار داشت: روز خاصی برای تیم و باشگاه هست؛ روزی برای تاریخ باشگاه و تاریخ فوتبال ایران است، سپاهان اولین تیم ایرانی راه یافته به مسابقات جام باشگاه های جهان است  و این افتخاری برای باشگاه است. 

وی افزود: البته این مربوط به گذشته است و حالا نسل جدید در راه است تا فصل جدیدی را در تاریخ فوتبال ایران و اصفهان رقم بزند، اگر نگاه کلی به فوتبال ایران داشته باشیم، رقابت بزرگ پیش رو بعدی جام جهانی است و باید به چیزی فراتر از حد انتظار فکر کنیم. 

مورایس تصریح کرد: تیم وضعیت خوبی دارد، ما هر لحظه باید این احساس را داشته باشیم، هدف ما لذت بردن در کنار هم است، زندگی فقط لحظه ای که برنده بازی می شوید نیست، خوشحالم برای اولین بار اصحاب رسانه در تمرین سپاهان حضور دارند و امروز از این نظر نیز روز خاصی است. 

سرمربی سپاهان در خصوص برنامه ریزی برای اردوی خارجی در طول تعطیلات لیگ گفت: ما در این مورد فکر می کنیم، احتمالات را در نظر گرفته ایم، باید در خصوص هزینه ها نیز فکر کرد، در طول برگزاری جام جهانی  با زنیت سن پترزبورگ در اصفهان بازی خواهیم کرد که امیدوارم این بازی با حضور هواداران برگزار شود.کشور های ترکیه، پرتغال، اسپانیا و امارات گزینه های مناسبی برای برگزاری اردوی احتمالی خواهند بود. 

وی در رابطه با سهمیه بازیکنان سپاهان در اردوی تیم ملی بیان داشت: ما 3 بازیکن قطعی به نام های پیام نیازمند، امید نورافکن و رامین رضاییان را در اردوی تیم ملی داریم و سایر بازیکنان نیز شانس حضور در تیم ملی را خواهند داشت و می دانم که می توانند برای تیم ملی مفید باشند، صادقانه خوشحال خواهم شد که تعداد بیشتری از بازیکنان را در تیم ملی داشته باشیم. 

مورایس در خصوص احتمال تماشای بازی های جام جهانی از نزدیک خاطرنشان کرد: اگر فدراسیون ایران برای حضور در جام جهانی و تماشای بازی ها از من دعوت کند، راهی قطر خواهم شد اما بستگی به شرایط تیم هم دارد، تماشای جام جهانی همیشه برای من جذاب است، تیم های ایران، انگلیس و پرتغال برایم جالب هستند که بازی های آن ها را تماشا کنم. 

سرمربی سپاهان در خصوص پیش بینی از مسابقات جام جهانی گفت: در پیش بینی بسیار ضعیف هستم و در مورد آینده نمی توانم نظر دهم، دوست دارم تیم هایی که در کشورشان حضور داشتم برنده شوند، انتظار من دیدن بازی های جذاب، عادلانه و جوانمردانه است. 

وی در پایان در خصوص بازی با مس رفسنجان گفت: مس رفسنجان تیم قابل احترام و سازمان یافته ای است و بازیکنان خوبی هم دارند، من به بازیکنان خود اعتماد دارم و تمرکز من روی بازیکنان خودم است تا باقدرت و اشتیاق در زمین بازی حاضر شوند و تغییرات را به وجود بیاورند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول