کمیته رفاهی
 

هشدار قطری ها به هواداران فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 28 ] - یکشنبه, 1 آبان 1401
هشدار قطری ها به هواداران فوتبال

مدیر بازاریابی و ارتباطات جام جهانی 2022 قطر نسبت به فروش بلیط در بسترهای خارج از قوانین فیفا هشدار داد.

حسن الکواری مدیر بازاریابی و ارتباطات جام جهانی 2022 قطر نسبت به فروش بلیت مسابقات خارج از بستر رسمی فیفا از سوی هواداران هشدار داد و بر اعمال جریمه برای متخلفان با توجه به وجود قوانین خاص کشور قطر تاکید کرد. این هشدار به خاطر تبلیغاتی است که برخی از شبکه های اجتماعی در روزهای اخیر برای فروش به راه انداختند.

روزنامه الرایه به نقل از الکواری نوشت: شبکه های اجتماعی با وجود  هشدارهای فراوان مسوولان قطری، با اعلام پیشنهاد تعدادی بلیت در ازای مبلغی، اقدام به تبلیغ فروش بلیط می کنند که این یک «کلاهبرداری» محسوب می شود و کاملا غیر قانونی است. 

الکواری با تشریح سازوکار دریافت بلیت بازی، گفت: تمامی بلیت های خریداری شده توسط هواداران از طریق سایت فیفا بلیت، بدون نیاز به چاپ یا تهیه کاغذ به صورت الکترونیکی در اختیار خریدارانی قرار می گیرد.

مدیر بازاریابی و ارتباطات جام جهانی عنوان کرد: هوادارانی که بلیط خود را در شبکه های اجتماعی یا بسترهایی غیر از جام جهانی برای فروش می گذارند، هایا کارت (hayya card) آنان باطل می شود.

جام جهانی 2022 قطر از 30 آبان تا 27 آذر در کشور قطر برگزار می شود. ایران در مرحله گروهی این دوره از مسابقات با تیم های انگلیس، ولز و امریکا همگروه است. نخستین بازی یوزهای ایرانی روز 30 آبان برابر انگلیس برگزار خواهد شد. این بازی ساعت 16:30 به وقت تهران آغاز می شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول