کمیته رفاهی
 

کی روش: سردردهای بزرگتری مثل بازی با انگلیس داریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 130 ] - شنبه, 30 مهر 1401
کی روش: سردردهای بزرگتری مثل بازی با انگلیس داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، به جای توجه به مسائلی چون حذف تیم ملی از جام جهانی به رویارویی با تیم های بزرگی چون انگلیس فکر می کند.

 کارلوس کی روش در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: خانم ها و آقایان خیلی خوشحال هستیم که دوباره شما را می بینیم. ممنون برای اینکه به اینجا آمدید تا در جریان برنامه آماده سازی تیم ملی در راه جام جهانی قرار بگیرید. امروز در فاصله 30 روز به آغاز جام جهانی مثل تمام 32 تیم حاضر در این رقابت ها با تمام انگیزه و تمرکز بالا تلاش می کنیم تا آمادگی حضور در جام جهانی قطر را داشته باشیم.

وی ادامه داد: همانطور که می دانید این دوره از جام جهانی، دوره ای کاملاً متفاوت و منحصربه فرد است و بازی ها در ماه های نوامبر و دسامبر برگزار می شوند و تنها هفت روز برای آماده سازی فرصت خواهیم داشت. مطمئناً هفت روز زمان بسیار کمی است و همین جا مراتب تشکر خودم را از تمام مربیان، مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه ها که کمک کردند تا بازیکنان در اختیار تیم ملی باشند، اعلام می کنم. ما تلاش می کنیم تا آمادگی بازیکنان را به سطح بالاتری برسانیم و اینکه فاصله مان را با تیم های بزرگ جهان کمتر کنیم و در جام جهانی حضور خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره حاشیه هایی که برای حذف تیم ملی به وجود آمده است و اینکه آیا او به این مسائل توجه می کند یا خیر، گفت: سؤال اصلی که باید پرسیده شود این نیست که آیا این مسائل برای پرت کردن حواس ماست یا نه. سؤال اصلی این است که چه کسانی به این مسائل توجه می کنند، چون برای ما این صحبت ها معنایی ندارد.

بیشتر بخوانید

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول