کمیته رفاهی
 

حمایت ویژه باشگاه تهرانی از تیم ملی در راه جام جهانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 23 ] - شنبه, 30 مهر 1401
حمایت ویژه باشگاه تهرانی از تیم ملی در راه جام جهانی

باشگاه پیکان حمایت خود از تیم ملی فوتبال در مسیر جام جهانی 2022 قطر را اعلام کرد.

موسسه فرهنگی ورزشی ایران خودرو با انتشار بیانیه ای به حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان پرداخت.

در این بیانیه می خوانیم: "موسسه فرهنگی ورزشی ایران خودرو (پیکان) به عنوان عضوی از جامعه ورزش ایران، همواره حامی ورزشکاران مرد و زن بوده و تیمداری حرفه ای در چند رشته همزمان، توجه به ورزش پایه، پشتیبانی قاطعانه از ورزش کارگری و حضور پر رنگ و همیشگی در ساختن نسل جدیدی از ورزشکاران حرفه ای مبین این موضوع است. ما همیشه پشتیبان تیم های ملی در رشته های مختلف هستیم و حالا زمان آن فرارسیده در صف حمایت از تیم ملی فوتبال ایران بایستیم و به کادرفنی و بازیکنان ملی پوش انرژی و انگیزه بدهیم."

در بخش دیگری از این بیانیه آمده: "تیم ملی فوتبال ایران در حال آماده سازی و ادامه تمرین برای حضور آبرومندانه در جام جهانی 2022 قطر است. باشگاه پیکان این افتخار را دارد که کاپیتان جوان خود، سامان فلاح را در کمپ تیم ملی ببیند. ایران خودرو همواره در خدمت تیم ملی بوده و تا زمان آغاز جام جهانی از هیچ حمایتی در جهت سربلندی ایران عزیزمان فروگذار نیست. تیم ملی متعلق به همه ایرانی هاست؛ مردان و زنان از تمامی اقوام و مذاهب که در خاک وطن نفس می کشند. ما در کنار هم تا رسیدن به جام جهانی، همراه با غرور و تعصب، شعار《تا پای جان، برای ایران》را همراه با خواهران و برادران هموطن و عاشقان این مرز پر گوهر فریاد می زنیم."

در پایان این بیانیه نوشته شده است: باشگاه پیکان به نمایندگی از خانواده بزرگ ایران خودرو برای تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 قطر آرزوی موفقیت می کند."

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول