کمیته رفاهی
 

پشت پرده جوسازی علیه تیم ملی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 82 ] - شنبه, 30 مهر 1401
پشت پرده جوسازی علیه تیم ملی

با مشاهده صفحات مجازی خبرنگاری که علیه تیم ملی فوتبال کشورمان جوسازی راه انداخته، مشخص می شود که چه کسانی پشت پرده این ماجرا هستند.

 در روزهای اخیر هجمه های زیادی علیه تیم ملی فوتبال کشورمان توسط برخی از رسانه ها حواشی زیادی را به همراه داشت.

در تازه ترین این اتفاقات، روز گذشته رسانه ایتالیایی کالچو مرکاتو ادعای واهی درباره تیم ملی فوتبال را به نقل از توئیت یک خبرنگار به نام جولیو مولا منتشر کرد.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که با نگاه به صفحات مجازی این خبرنگار، مشخص می شود که این اخبار از کجا نشات می گیرد و بار دیگر پای معاندین و افرادی که در خارج از مرزها شب و روز علیه ایران و ایرانی هجمه وارد می کنند، این خبرنگار را تحت تاثیر قرار داده و به آن استناد کرده است.در همین باره امیرمهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: اواخر اردیبهشت ماه امسال گابریله گراوینا رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا عنوان کرد که این کشور هیچ شانسی برای حضور در جام جهانی ندارد تا به نوعی جواب این خبرنگار جولیو مولا را داده باشد.

وی افزود: رسانه کالچو مرکاتو از ابتدا هم مشخص نبود که رسانه دسته اولی نیست. یک خبرنگار هم با عقایدی که مشخص نیست از کجا نشات می گیرد و تحت تاثیر چه کسی است و آیا ورزشی هست یا که خیر این مسائل را عنوان کرده است.

علوی افزود: خوشبختانه فضای خوبی در رسانه ملی و خبرگزاری های داخلی رخ داد و مقابل این شایعات ایستادند. در این باره هم هیچ فکت و پالسی به فدراسیون فوتبال ارسال نشده است. برنامه شورای عالی فیفا مشخص شده است. از قبیل بررسی وضعیت کمیته های مالی، توسعه و برگزاری تورنمنت ها و بروزرسانی برنامه های فیفا.

به گزارش فارس، پیش از این هم رسانه آمریکایی CNN در یک گاف رسانه ای! نام برخی از ستاره های سابق تیم ملی فوتبال کشورمان را به عنوان امضا کننده یک متن علیه فوتبال کشورمان مطرح کرده بود که پس از آن به اشتباه خود اعتراف کرد. 

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان هم روز گذشته با قطعیت حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی را تایید کرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول