کمیته رفاهی
 

سپاهان 4 - 2 تراکتور؛ برتری خانگی شاگردان مورایس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 183 ] - جمعه, 29 مهر 1401
سپاهان 4 - 2 تراکتور؛ برتری خانگی شاگردان مورایس

تیم فوتبال سپاهان با پیروزی برابر تراکتور در هفته دهم لیگ برتر به صورت موقت صدرنشین لیگ شد.

تیم فوتبال سپاهان در هفته دهم لیگ برتر امروز پنجشنبه میزبان تیم تراکتور تبریز بود که این بازی با نتیجه 4 بر 2‏‬ به سود سپاهان ‏‬به پایان رسید.

در این مسابقه که از ساعت 15 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان آغاز شد، عیسی مرادی (7 و 39)، رامین رضاییان (26) و شهریار مغانلو (83) برای سپاهان و کاوه رضایی (55) و محمد کریمی (گل به خودی 0 74) برای تراکتور گلزنی کردند.

در نیمه اول این مسابقه محمدرضا اخباری دروازه بان تراکتور با دریافت کارت قرمز در دقیقه 21 اخراج شد. این اتفاق باعث شد تا «قربان بردیف» سرمربی تراکتور «صفا هادی» را از زمین خارج و به جای اخباری، رضا کاخ ساز را به درون دروازه بفرستد.

این نیمه با برتری سه بر صفر سپاهان تمام شد اما در نیمه دوم تراکتور با وجود 10 نفره بودن، زهردارتر نشان داد و با حضور کاوه رضایی در زمین، تا آستانه رقم زدن یک معجزه پیش رفت.

در این نیمه ابتدا کاوه رضایی در دقیقه 55 گل نخست را برای تراکتور به ثمر رساند و در ادامه دروازه سپاهان توسط محمد کریمی (گل به خودی) در دقیقه 74 باز شد. در حالی که تراکتور برای به ثمر رساندن گل تساوی در تلاش بود، شهریار مغانلو در دقیقه 83 با یک ضربه سر گل چهارم سپاهان را به ثمر رساند تا تلاش تراکتوری ها برای کامبک ناتمام بماند.

سپاهان با این برد، 19 امتیازی شد تا با یک بازی و امتیاز بیشتر نسبت به پرسپولیس به صدر جدول برود. تراکتور هم 14 امتیازی باقی ماند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول