کمیته رفاهی
 

جلسه هم اندیشی مهندس قنبرزاده با مدیران و پرسنل سازمان لیگ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 234 ] - دوشنبه, 25 مهر 1401
جلسه هم اندیشی مهندس قنبرزاده با مدیران و پرسنل سازمان لیگ

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال به همراه سرپرست سازمان لیگ نشست هم اندیشی با مدیران و پرسنل سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار کردند.

 مهندس منصور قنبرزاده نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال و محمدرضا کشوری فرد سرپرست سازمان لیگ امروز نشست هم اندیشی با حضور مدیران و پرسنل سازمان لیگ برگزار کردند.
در ابتدای این نشست مهندس منصور قنبرزاده نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال اظهار داشت: باید از جناب آقای بهاروند ریاست محترم سابق سازمان لیگ و صادق درودگر مدیر بازاریابی سازمان لیگ نیز تشکر و قدردانی کنم که زحمات زیادی کشیدند.
وی  تصریح کرد: حدود 38 سال کار اجرایی انجام داده ام  با مجموعه سازمان لیگ نیز آشنایی کامل دارم زیرا سال ها عضو هیات رئیسه این سازمان بوده ام و  امیدوارم این جو خوب و آرامی که در سازمان لیگ فوتبال کشور وجود دارد روز به روز بهتر شده و استمرار داشته باشد. آرامش در سازمان لیگ موضوع مهمی است زیرا نبود آرامش باعث عدم تمرکز و ایجاد چالش می شود. سازمان لیگ فوتبال ایران به عنوان سازمان فوتبال کشوری 80 میلیون نفری مدیریت فوتبال باشگاهی کشور را در لیگ رده های مختلف از جمله لیگ برتر، لیگ یک، لیگ دو، لیگ سه، لیگ بانوان، لیگ های پایه و فوتبال ساحلی را هدایت و راهبری می کند.
نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال تاکید کرد: مدیران و پرسنل سازمان لیگ پذیرفته اند به جامعه فوتبال خدمات ارایه کننند و به همین دلیل بایداین روحیه را در خودمان به وجود بیاوریم که همواره به گشاده رویی و احترام با ارباب رجوع خود رفتار کنیم. 
مهندس قنبرزاده تصریح کرد: قطعا شرایط ایده آل برای فوتبال کشور این است که همه باشگاه ها ساختارهای مناسب و استانداردهای لازم حرفه ای  را داشته باشند اما باید قبول کرد که در برخی مناطق دور افتاده و محروم علاقمندان به فوتبال با پول اندک اهالی  فوتبال اداره می شود و باید در حد امکان و رعایت قوانین با آنها نیز همکاری کرد. 
نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال با اشاره به اهمیت ارزیابی عملکرد مدیران و پرسنل سازمان لیگ تصریح کرد: سیستم ارزیابی مستمر را برای مدیران و پرسنل سازمان لیگ راه اندازی خواهیم کرد و ارتقا شغلی، پاداش و ... براساس عملکرد افراد و بر اساس این سیستم ارزیابی انجام خواهد شد. 
در ادامه جلسه نیز محمدرضا کشوری فرد سرپرست سازمان لیگ ضمن خیرمقدم به مهندس قنبرزاده اظهار داشت: سال ها از نظرات ایشان به عنوان هیات رئیسه سازمان لیگ بهره مند می شدیم و اکنون نیز از تجربیات، نظرها و پیشنهادهای ارزشمند ایشان در مدیریت سازمان لیگ اعمال خواهیم کرد.
حجت الاسلام علیرضا علیپور، سهیل مهدی مدیر مسابقات، حجت اله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ، محبوبه نصیری مدیر امور اداری سازمان لیگ و تمامی پرسنل صحبت ها و نظرات خود را با مهندس قنبرزاده نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال مطرح کردند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول