کمیته رفاهی
 

فتح الله زاده: وصله اختلاس به آجورلو نمی چسبد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 81 ] - یکشنبه, 24 مهر 1401
فتح الله زاده: وصله اختلاس به آجورلو نمی چسبد

مدیرعامل استقلال گفت: امروز دیدم برخی رسانه ها گفتند که علت جدایی اختلاس و این حرف ها بوده است، این حرف ها را زدن گناه است و این وصله ها به آجورلو نمی چسبد.

 علی فتح الله زاده در بدو ورود به باشگاه استقلال اظهار داشت: من هم مثل شما هستم، آنقدر این کار سریع بود که خودم هم متوجه نشدم چه اتفاقی افتاده است. اجازه بدهید دو، سه روزی به باشگاه بیایم و بدانم شرایط چگونه است و پس از آن قراری می گذاریم و در خدمت تان هستم.

* وصله اختلاس به آجورلو نمی چسبد

وی ادامه داد: از آجورلو تشکر می کنم در این مدت زحمات زیادی کشید. امروز هم دیدم برخی رسانه ها گفتند که علت جدایی اختلاس و این حرف ها بوده است، این حرف ها را زدن گناه است و این وصله ها به آجورلو نمی چسبد. او آدم شرافتمند و دست پاکی است. اینها از لحاظ مدیریتی احتمالا هم سلیقه نبودند و از هم جدا شدند.

* هر وقت گفتند بیا اطاعت کردم و هر وقت گفتند برو، گفتم چشم

مدیرعامل استقلال درمورد ناراحتی برخی هواداران از وی به دلیل اینکه در دوره گذشته مدیریتش به دلیل بیماری استعفاء کرد و اکنون تا چه زمانی قرار است این کار را جلو ببرد، گفت: در کار دولتی هیچکس نمی تواند بگوید چه قدر هستم یا نیستم. کار است. امروز می گویند بیا و فردا می گویند برو. هر وقت به من گفتند بیا اطاعت امر کردم و هر وقت گفتند برو گفتم چشم.

* بدهی هایی که شمردند 200 میلیارد شد

فتح الله زاده درباره حمایت خود از ریکاردو ساپینتو گفت: همین طور است. همین امروز صبح رسیدم که گفتند استراماچونی 60 میلیارد و یک بازیکن 50 میلیارد طلب دارد. گفتند یک نفر دیگر 30 میلیارد می خواهد. سازمان لیگ هم می گوید 70-60 میلیارد طلب داریم. این شد بیشتر از 200 میلیارد بدهی. واقعا کار کردن سخت است اما ما کار می کنیم. حرف هایی هم که درباره آجورلو زدند گناه است و باید توبه کنید. او زحمت کشیده و یک انسان شرافتمند است.

* برخی مسائل را نباید مهم جلوه دهیم

وی در خصوص حواشی پیرامون باشگاه که به برخی کارکنان اعلام شده بود برای ثبت قرارداد به باشگاه بیایند گفت: من هم این موضوع را شنیدم که باید آن را پیگیری کنم. این چیزها مسئله نیست که بخواهیم آنها را خیلی مهم جلوه بدیم.

* بازنشسته نیستم

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص وضعیت بازنشستگی خود عنوان کرد: امروزه چند مدیر در لیگ برتر هستند که بازنشسته هستند، اما من هنوز بازنشسته نشده ام و هنوز بیمه پرداخت می کنم. من مطبوعاتی بودم و به دلیل سختی کار می توانستم از 20 سال خدمت 15 سال آن را استفاده کنم و 35 ساله بازنشسته شوم، اما از این موضوع استفاده نکردم و هنوز بیمه پرداخت می کنم و بازنشسته نشده ام.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول