کمیته رفاهی
 

جیمز دیدار با ایران در جام جهانی را از دست داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 28 ] - یکشنبه, 24 مهر 1401
جیمز دیدار با ایران در جام جهانی را از دست داد

مدافع راست تیم ملی فوتبال انگلیس به دلیل مصدومیت زانو، دیدارهای گروهی انگلیس در جام جهانی از جمله دیدار با ایران را از دست داد.

ریس جیمز به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو به مدت 8 هفته از میادین دورخواهد بود و به این ترتیب او قطعا در دیدارهای مرحله گروهی غایب خواهد بود. 

جیمز سه شنبه گذشته در جریان پیروزی 2 بر صفر چلسی مقابل میلان در سن سیرو از زمین خارج شد و نشانه های اولیه حاکی از آن بود که او آسیب جدی ندیده است. با این حال، این بازیکن 22 ساله پس از انجام آزمایشات بیشتر در روز پنج شنبه خبر بدی دریافت کرد و انتظار می رود برای مدت قابل توجهی از میادین دور باشد.

اکنون تصمیم گرفته شد که او جراحی نشود اما این بازیکن که در این فصل فرم فوق العاده ای را برای باشگاه و کشورش داشته، ممکن است حتی به جام جهانی اعزام نشود. او به طور قطع دیدارهای مرحله گروهی را از دست می دهد جایی که انگلیس باید برابر ایران، آمریکا و ولز قرار گیرد. 

از دست دادن او ضربه بزرگی برای گرت ساوت گیت خواهد بود که در سمت راست خط دفاعش دچار مشکل می شود. کایل واکر از منچسترسیتی که می تواند در پست دفاع راست و میانی بازی کند، پس از انجام عمل جراحی کشاله ران حضورش در جام جهانی با شک و تردید روبرو شده است. همچنین ترنت الکساندرآرنولد بازیکن لیورپول نیز مشکل مچ پا دارد و ممکن است او نیز در مرحله گروهی جام جهانی غایب باشد.

البته قبل از یورو 2020 نیز هری نگوایر مصدوم بود ولی سرمربی انگلیس این مدافع را به یورو برد. ساوت گیت با وجود مصدومیت هری مگوایر  به این بازیکن اعتماد کرد.

غیبت جیمز هم چنین برای چلسی که یک شنبه به دیدار استون ویلا می رود اتفاق تلخی است. تیم گراهام پاتر همچنین انگولو کانته و وسلی فوفانا را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

مصدومیت همسترینگ قرار است کانته را تا پایان سال دور نگه دارد، به این معنی که ملی پوش فرانسوی نیز جام جهانی را از دست داد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول