کمیته رفاهی
 

پاسخ تاج به درخواست استقلالی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 101 ] - شنبه, 23 مهر 1401
پاسخ تاج به درخواست استقلالی ها

سرپرست تیم فوتبال استقلال از رئیس فدراسیون فوتبال خواست به وضعیت داوری های مسابقات لیگ برتر ورود کرده و چاره ای بیندیشد.

تیم فوتبال استقلال روز گذشته در هفته نهم لیگ برتر در اصفهان با یک گل ذوب آهن اصفهان را شکست داد و شب گذشته به تهران بازگشت. در مسیر بازگشت به تهران و در CIP فرودگاه اصفهان اعضای تیم استقلال با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال مواجه شدند.

بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال به نمایندگی از آبی پوشان دقایقی با تاج صحبت کرد. او از رئیس فدراسیون فوتبال خواست به وضعیت داوری ها رسیدگی کند، چرا که استقلال در بیشتر مسابقات از این بابت ضرر کرده است. سرپرست تیم استقلال همچنین اشاره ای به محرومیت ریکاردو ساپینتو توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کرد و گفت که او برخلاف رفتارهایش کنار زمین، شخصیت تندی ندارد.

طاهری در ادامه خطاب به مهدی تاج تأکید کرد شاید در تصاویر تلویزیونی به نظر برسد ساپینتو عصبانی است و می خواهد درگیر شود، ولی اینطور نیست. او همچنین گفت، هیچ مربی عاقلی در دقیقه 90 که تیمش صاحب ضربه پنالتی شده است، درگیر نمی شود و ساپینتو به دلیل اطلاعات غلط مربیان گل گهر سیرجان در هفته هفتم لیگ برتر اخراج شد.


تاج پس از شنیدن صحبت های سرپرست تیم استقلال گفت تا زمانی که سیستم کمک داور ویدئویی (VAR ) به فوتبال ایران وارد نشود، مشکلات داوری وجود خواهد داشت، اما وعده داد در جهت بهبود وضعیت موجود و کمتر شدن مشکلات اقدام خواهد شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول