کمیته رفاهی
 

احتمال تغییر در فهرست ملی پوشان لیگ برتری

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 31 ] - چهارشنبه, 20 مهر 1401
احتمال تغییر در فهرست ملی پوشان لیگ برتری

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای اردوهای آتی این تیم تصمیم مهمی را اتخاذ کرده است .

فاز نخست اردوی ارزیابی فنی تیم ملی فوتبال کشورمان از شنبه تا دوشنبه این هفته برگزار شد و 16 بازیکن لیگ برتری دعوت شده به این اردو پس از برگزاری سه جلسه تمرینی در ساختمان پک، با انجام یک تمرین در زمین چمن شماره دو مرکز ملی فوتبال، به کار خود در این فاز پایان دادند.

در روزهای اخیر مسائلی درباره اینکه کارلوس کی روش قرار است از بازیکنانی که در اردوی اخیر حضور داشتند، انتخاب نهایی اش را برای بازیکنان لیگ برتری که قرار است همراه با لژیونرها در جام جهانی 2022 قطر شرکت کنند، انجام بدهد.

با این وجود از اردوی تیم ملی خبر رسیده که این موضوع صحت ندارد و کادرفنی تیم ملی برای هیچ یک از نفراتی که در مرحله اول اردو حضور داشتند، ضمانتی برای حضور در جام جهانی در نظر نگرفته است.

قرار است کادرفنی تیم ملی مانند دو هفته اخیر لیگ برتر، در دیدارهای پیش رو قبل از جام جهانی همچنان وضعیت بازیکنان داخلی را با حضور در ورزشگاه ها بررسی کنند و خود کی روش نیز رصد دقیقی روی لیگ برتر خواهد داشت.

برهمین اساس درهای تیم ملی به روی هیچ بازیکن لیگ برتری بسته نشده و احتمال تغییر در لیست نفرات دعوت شده به اردوی ارزیابی فنی در هفته های آتی زیاد خواهد بود . کادرفنی تیم ملی برای حفظ انگیزه بازیکنانی که توانایی حضور در این تیم را دارند چنین تصمیمی گرفته و ممکن است در اردوهای بعدی، بازیکنان جدیدی فراخوانده شوند .

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول