کمیته رفاهی
 

خاص ترین ذوب آهن تاریخ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 30 ] - سه شنبه, 19 مهر 1401
خاص ترین ذوب آهن تاریخ

تیم فوتبال ذوب آهن عملکردی عجیب را در هشت هفته ابتدایی لیگ برتر به ثبت رسانده است.

شاگردان تارتار در 8 هفته ابتدایی لیگ برتر شکست نخورده اند و عملکردی عجیب را از خود به نمایش گذاشته اند. آن ها در این 8 هفته 7 بار به تساوی دست پیدا کردند که این نتیجه یک رکورد محسوب می شود. گاندوها یک پیروزی در مقابل پیکان نیز به دست آوردند و  با 10 امتیاز در رده نهم قرار گرفته اند.

نتایج این فصل و عملکرد تیم مهدی تارتار قابل پیش بینی نبود. آن ها در خط دفاع عملکرد درخشانی را از خود به نمایش گذاشته اند و در خط حمله جزو تیم های ضعیف لیگ برتر هستند.

حبیب فرعباسی در 8 هفته گذشته پنج کلین شیت را ثبت کرده است و رکورددار محسوب می شود. ذوب آهنی ها در کنار فولاد، پیکان و پرسپولیس با سه گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارند اما در مقابل در خط حمله عملکرد خوبی از خود نشان نداده اند.

با مصدومیت سعید باقرپسند مشکلات خط حمله ذوب آهنی ها دو چندان شده است. خط حمله ذوبی ها تنها دو گل زده را در کارنامه دارد. سعید باقرپسند مصدوم و سجاد آشوری برای تیم شان گل زنی کرده اند. ذوب آهنی ها پس از آلومینیوم با 2 گل زده و پیکان با 3 گل زده جزو ضعیف ترین تیم های لیگ در خط حمله محسوب می شوند.

شاگردان تارتار به راحتی گل نمی خورند و همین مساله کار تیم های حریف را سخت کرده است. تیم های لیگ برتری امسال نتوانسته اند ذوب آهن را شکست دهند. البته ذوب آهنی ها در خط حمله هم نتوانسته اند حریفان شان را به دردسر بیندازند و تارتار باید فکری برای خط حمله اش کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول