کمیته رفاهی
 

می خواهیم در بین چهارتیم برتر جهان باشیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 91 ] - یکشنبه, 17 مهر 1401
می خواهیم در بین چهارتیم برتر جهان باشیم

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت: بازی های پر استرسی را انجام دادیم اما الان به فکر حضور در چهار تیم برتر جهان هستیم.

حسین عبدی پس از صعود مقتدرانه تیم فوتبال نوجوانان ایران از مرحله گروهی رقابت های آسیایی گفت: خوشبختانه تورنمنت را به عنوان تیم اول تمام کنیم. خوشبختانه گل های زیادی را به ثمر رساندیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران افزود: شناختی از کشور لائوس نداشتیم اما قرقیزستان را می شناختیم. در جریان این بازی ها هم هنگ کنگ را شناختیم. می دانستیم برنده میدان می شویم اما برای رعایت بازی جوانمردانه با تمام قوا به میدان رفتیم. تمام بازیکنان خود غیر از دو دروازه بان را به میدان فرستادیم.

وی تاکید کرد: امیدوارم در مرحله بعدی بتوانیم برای 16 تیم برتر خودمان را آماده کنیم. باید از صبح فردا خودمان را آماده کنیم. فدراسیون فوتبال ایران باید همچنان از ما حمایت کند. باید از داشتن تمرینات مناسب وارد مسابقات شویم. من همه تیم ها را دیدم. اگر با همه تیم ها بازی کنیم مطمئنا می توانیم سطح خودمان را بالاتر ببریم. هر روز در حال بهتر شدن تیم هستیم. امیدوارم قهرمان آسیا شویم.

عبدی در پایان خاطرنشان کرد: مرحله مقدماتی پر از استرس بود چون فقط یک تیم صعود می کرد. امیدوارم در آسیا بتوانیم قهرمان شویم. ابتدا در آسیا قهرمان شویم و سپس در بین چهار تیم برتر جهان قرار بگیریم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول