کمیته رفاهی
 

ماجدی: با کی روش می توانیم صعود کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 30 ] - یکشنبه, 17 مهر 1401
ماجدی: با کی روش می توانیم صعود کنیم

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: به عنوان یک بیننده حسم این است که تیم ملی فوتسال ژاپن را دست کم گرفتیم.

میرشاد ماجدی پس از بازگشت تیم ملی فوتسال به ایران در خصوص نایب قهرمانی این تیم در جام ملت های آسیا اظهار داشت: باید هم تبریک گفت و هم به آینده بیشتر فکر کرد. نایب قهرمانی کمتر از قهرمانی نبود. کسانی که فوتسال را از نزدیک می شناسند، حس می کنند و متخصص هستند می دانند حق ما شکست نبود ولی توپ هایمان گل نشد. یکسری موارد جزئی آنالیز باید در زمین ما انجام می شد که نشد. امیدوارم درس خوب و سابقه خوب برای کادر فنی و بازیکنان شود تا بهتر و بیشتر به فکر تیم ملی باشند.

وی افزود: به عنوان عضو هیأت رئیسه این مسئولیت را دارم که در کنار تمام تیم های ملی باشم هر جایی احساس کنیم کسی نیست سعی می کنیم حضور پیدا کنیم تا بچه ها تنها نباشند. این بازی ها تمام شد. دفتر خاطرات بسته می شود و باید به آینده نگاه کنیم. باید از همین امروز نقاط ضعف و منفی تیم ملی فوتسال را شناسایی کنیم و هر آنچه کادر فنی می خواهد را در اختیارش بگذاریم تا ان شاءالله بتوانیم خبر و خوشحالی خوبی را در جام جهانی داشته باشیم.

ماجدی در خصوص اینکه در صحبت با سرمربی تیم ملی چه مطالبی عنوان شد، گفت: شمسایی هم مانند تمام بازیکنانش ناراحت بود. من واقعاً یاد جمله جهان پهلوان تختی افتادم که می گوید طلا روی گردنم بود آن را انداختم و نقره را برداشتم واقعا همین اتفاق افتاد پیروزی در اختیار خودمان بود شاید کم شانسی ها و بدشانسی ها باعث شد این اتفاق بیفتد. به شمسایی گفتم مشکل خاصی نبوده و شما زحمت تان را کشیده اید وظیفه فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال است که بیشتر از پیش تیم ملی فوتسال را حمایت کنند. باید برای تیم های پایه پشتوانه سازی کنیم. نه اینکه ما بازی را باخته ایم کمافی سابق در دنیا می دانند که ایران اول آسیا است.

سرپرست سابق فدارسیون فوتبال در مورد اینکه زمان خودش تلاش های زیادی برای سازمان دهی و جوان گرایی این تیم صورت گرفت ولی شب گذشته به نظر رسید که تیم ملی ژاپن به دلیل برگزاری بازی های تدارکاتی بهتر تجربه بیشتری داشت عنوان کرد: به عنوان یک بیننده حسم این است با بازی های مقدماتی و پلی آف ها و اینکه با گل های زیاد رقبا را شکست دادیم، ژاپن را دست کم گرفته بودیم. شاید اگر با همان عرق و وجود که می خواهیم در فینال قهرمان شویم وارد زمین می شدیم به نظرم حداقل حریف باید 4 گل عقب می افتاد.

وی افزود: البته آنها هم خوب کار کردند. تیم ما هم خوب کار کرد. از نظر من یک حادثه بود ولی چیزی از شایستگی بچه های ما کم نمی شود بازیکنان جوان ما زحمت کشیده اند به آنها و کادر فنی دست مریزاد می گوییم مطمئن هستم با حمایت های فدراسیون در تورنمنت های بعدی و جام جهانی می درخشیم.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال  در مورد اینکه آیا تضاد دیدگاه ها با مهدی تاج به خصوص در مورد بحث انتخاب کی روش برطرف شده و در مسیر یکنواخت قرار گرفته ایم، اظهار داشت: من با کسی تضاد نداشتم در انتخاب ها و انتصاب ها به هر حال تضاد تفکرات وجود دارد اما الان همه باید تلاش کنیم که تیم ملی خودش را در دور دوم سابقات (جام جهانی) ببیند. با تمهیداتی که انجام شده و با حضور سرمربی جدید به نظرم رسیدن به دور دوم جام جهانی کار سختی نخواهد بود.

وی افزود: همه کارشناسان مسابقات آمریکا، انگلیس و ولز را دیدند تیم ملی ما را هم مقابل اروگوئه و سنگال دیدند در مورد عملکرد الان نمی توان نظری داد. کی روش تمرینی نداشته، فقط بحث مدیریتی بود که بچه ها به نظرم خواستن را خوب صرف کردند. سرمربی هم با آنها هماهنگ است امیدواریم در سه بازی پیش رو هم ان شاءالله به پیروزی برسند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول