کمیته رفاهی
 

کی روش: از فداکاری تیم های لیگ برتری تشکر می کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 32 ] - یکشنبه, 17 مهر 1401
کی روش: از فداکاری تیم های لیگ برتری تشکر می کنم

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز زیر نظر کارلوس کی روش برگزار شد.

در نخستین هفته از «ارزیابی فنی» بازیکنان حاضر در تیم های لیگ برتر در تیم ملی، امروز صبح دومین جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال در مجموعه «پک» برگزار شد. 

انجام تمرینات مربوط به ریکاوری بخش ابتدایی تمرین امروز بود. بازیکنان حین این تمرین، عملکرد تیم ملی در دیدار برابر اروگوئه را با تمرکز بالایی تماشا کردند. 

در ادامه بازیکنان در سه دسته تمرینات خود را دنبال کردند. گروهی از بازیکنان با راجرز، گروهی دیگر با ریکاردو و دروازه بانها با لوپز تمرینات اختصاصی را انجام دادند. کارلوس کی روش نیز تمرینات این سه گروه را زیر نظر داشت و در موقعیت های مختلف نکات مدنظر را به بازیکنان گوشزد می کرد.

چالاکی و تصمیم گیری سریع در موقعیت های تحت فشار با حفظ تمرکز، بخشی از تمرین امروز تیم ملی بود که این موضوع بارها توسط مربیان به بازیکنان تاکید می شد.

در ابتدای این تمرین که از ساعت 10:30 آغاز شد، کی روش در جمع بازیکنان گفت: باید از فداکاری تیم های لیگ برتری و خانواده فوتبال ایران قدردانی کنم. در فاصله 42 روز تا آغاز جام جهانی فرصتی فراهم است که بتوانیم با تعهد و تمرکزمان به این از خودگذشتگی پاسخ بدهیم. تعهد به کار و تمرکز کامل تمام آن چیزی است که از تیم ملی توقع می رود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول