کمیته رفاهی
 

استقلال یک - فولاد یک؛ تقسیم امتیازها به نفع رقبا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 81 ] - جمعه, 15 مهر 1401
استقلال یک - فولاد یک؛ تقسیم امتیازها به نفع رقبا

مصاف استقلال و فولاد در ورزشگاه آزادی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال و فولاد از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک تمام شد.

استقلال یک – فولاد یک
گل : مجید علیاری در دقیقه 16 برای فولاد و محمد محبی در دقیقه 61 برای استقلال

امتیازها

استقلال: اول – 15 امتیاز

فولاد: ششم – 11 امتیاز (یک بازی کمتر)

کارت زرد: ساسان انصاری از فولاد و رضا میرزایی از استقلال

کارت قرمز: -

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، رافائل سیلوا، محمد حسین مرادمند، کوین یامگا، جعفر سلمانی (ابوالفضل جلالی 46)، روزبه چشمی (زبیر نیک نفس 75)، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند (سعید مهری 75)، محمد محبی، مهدی قایدی (رضا میرزایی 75) و پیمان بابایی.

ترکیب فولاد: کریستوفر کنت (شهاب گردان 46)، مهدی شیری، عارف آقاسی، موسی کولی بالی، سعید آقایی، حمید بوحمدان، محمد آبشک، وریا غفوری (علیرضا کوشکی 63)، ساسان انصاری، احسان پهلوان (علی قربانی 63) و مجید علیاری.

موقعیت های خطرناک
در دقیقه 15 سعید آقایی به سمت دروازه استقلال شوت زد که توپ در مسیر دروازه به دست مدافع استقلال برخورد کرد و دور شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

گل: در دقیقه 16 مجید علیاری در میان مدافعان استقلال با ضربه سر دروازه سید حسین حسینی را باز کرد و فولاد را با یک گل پیش انداخت.

در دقیقه 32 ضد حمله سریع آبی ها به سمت دروازه فولاد، با شوت محکم و زمینی پیمان بابایی همراه بود که کنت توپ را درازکش دفع کرد و در بازگشت، مدافعان فولاد مانع از شوتزنی مجدد محبی شدند.

در دقیقه 34 ارسال توپ به روی دروازه فولاد تبدیل به موقعیت ایده آلی برای استقلال شد که مهاجم آبی ها قدر این فرصت را ندانست. چند ثانیه بعد مجددا پیمان بابایی با کنت تک به تک شد که باز هم این دروازه بان اتریشی جلوی شوت بابایی را گرفت.

در دقیقه 37 پیمان بابایی پا به توپ وارد محوطه جریمه فولاد شد و این بار شوت او با عبور از کریستوفر کنت به دیرک دروازه خورد و به بیرون رفت.

در دقیقه 55 شوت مهدی قایدی به صورت ناقص توسط گردان دفع شد و شوت برگشتی از سوی بازیکنان استقلال باز هم به گردان برخورد کرد و در ادامه مدافعان فولاد توپ را دور کردند.

گل: ارسال کرنر در دقیقه 61 به روی دروازه فولاد با خروج اشتباه شهاب گردان همراه بود و ضربه سر مرادمند مقابل دروازه به محبی رسید و او هم به راحتی دروازه شاگردان نکونام را باز کرد.

در دقیقه 68 برخوردی بین پیمان بابایی و محمد آبشک به وجود آمد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در دقیقه 70 موقعیتی برای فولاد ایجاد شد که ضربه قیچی برگردان بازیکن این تیم به راحتی در آغوش حسینی قرار گرفت. در دقیقه 72 ابوالفضل جلالی پا به توپ وارد محوطه جریمه فولاد شد و شوت او به تور کنار دروازه خورد.

در دقیقه 76 رضا میرزایی با شهاب گردان تک به تک شد و قبل از شوت زدن زمین خورد اما داور این برخورد را تمارض بازیکن استقلال تشخیص داد. رضا میرزایی یک بار دیگر هم وارد محوطه جریمه فولاد شد و زمین خورد و اعتقاد به پنالتی داشت اما داور اعتقاد دیگری داشت.

در قیقه 86 شوت کوین یامگا از مقابل محوطه جریمه از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول