کمیته رفاهی
 

شمسایی: بازی با ژاپن قابل پیش بینی نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 29 ] - جمعه, 15 مهر 1401
شمسایی: بازی با ژاپن قابل پیش بینی نیست

سرمربی تیم ملی پس از پیروز مقابل تایلند گفت: بازی ثانیه ها را با موفقت پشت سر گذاشتیم.

 وحید شمسایی  در مورد آخرین وضعیت تیم ملی و صعود این تیم به مرحله نهایی و فینال رقابت های فوتسال جام ملت ها اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است. با وحدت و همدلی و رابطه خوب کادر فنی و بازیکنان  توانستیم به مرحله نهایی و فینال این مسابقات برسیم.

وی در مورد بازی شب گذشته با تایلند گفت: خد را شکر با توجه به اینکه 10 بازیکن جایگزین بازیکنان سابق در تیم ملی شدند همگی بازیکنان جوان نشان دادند که بهترین هستند و اگر صعود تیم ملی به فینال مسابقات دل مردم ایران را شاد کرده خدا را سپاسگزارم که توانستم باعث شادی آنها شدم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه گفت: در بازی  با تایلند ما دو نیمه متفاوت داشتیم. نیمه اول بازی را کنترل کردیم و یک گل زدیم در این نیمه تایلندی ها خیلی فشار آوردند که  تک گل خورده را جبران کنند؛ اما بازیکنانم با دل و جان بازی کردند تا این نیمه به پایان رسید. در نیمه دوم  با تغییر تاکتیک که داشتیم توانستیم گل های بیشتری بزنیم و به پیروزی برسیم. من به تمام بازیکنانم افتخار می کنم و یک خسته نباشید به همه آنها می گویم.

وی در مورد بازی با ژاپن در فینال این مسابقات گفت:  تیم ملی ایران بارها در مقابل تیم ژاپن بازی کرده است هر دوتیم خوب هستند و نمی توان از الان چیزی را پیش بینی کرد. همه بازیکنان و کادر فنی با اتحاد و همدلی از ابتدای شروع مسابقات عهد کردند تا آخرین لحظه با جان دل برای عنوان قهرمانی بجنگند. امیدوارم بازی خوب تماشاگر پسند در فینال انجام دهیم و قهرمان شویم و دل مردم ایران را بار دیگر شاد کنیم.
فارس

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول