کمیته رفاهی
 

امارات یا لبنان، آخرین حریف تدارکاتی تیم ملی؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 93 ] - پنجشنبه, 14 مهر 1401
امارات یا لبنان، آخرین حریف تدارکاتی تیم ملی؟

آخرین حریف تدارکاتی تیم ملی ایران پیش از شروع جام جهانی احتمالا یکی از دو تیم امارات یا لبنان خواهد بود.

 تیم ملی فوتبال ایران پس از بازگشت از اردوی اتریش خودش را آماده حضور در جام جهانی می کند و طبق برنامه قرار است یک دیدار تدارکاتی دیگر تا پیش از شروع مسابقات داشته باشیم که هنوز تکلیف آن به طور قطع مشخص نیست. 

در روزهای اخیر صحبت از نامه نگاری با عمانی ها برای دیدارهای تدارکاتی بود، به این خاطر که فدراسیون فوتبال ایران روابط خوبی با فدراسیون فوتبال عمان دارد، اما بر اساس خبرهای رسیده فدراسیون فوتبال این کشور در آبان ماه برای برگزاری بازی دوستانه با آلمان و بلاروس در تاریخ های 20 و 25 آبان ماه برنامه ریزی کرده است و در چنین شرایطی عملا فرصتی برای برگزاری بازی دوستانه با ایران وجود نخواهد داشت. 

از سویی دیگر با توجه به سفر مهدی تاج به کویت صحبت هایی شنیده می شد مبنی بر اینکه مذاکراتی با فدراسیون این کشور برای برگزاری دیدار تدارکاتی انجام شده ولی طبق شنیده ها در دیدار مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال با همتای کویتی در مورد همه چیز صحبت شده است الا برگزاری بازی دوستانه بین تیم های ملی دو کشور و بدین ترتیب این مورد هم منتفی به نظر می رسد.

با این حساب به نظر می رسد حریف تدارکاتی تیم ملی در تاریخ 20 آبان تیمی غیر از عمان و کویت باشد. گفته می شود فدراسیون فوتبال با کشورهای لبنان و امارات هم برای سفر به تهران و بازی با تیم ملی فوتبال ایران در استادیوم آزادی نامه نگاری کرده است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول