کمیته رفاهی
 

اعلام برنامه مسابقات هفته های نهم تا یازدهم لیگ برتر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 24 ] - سه شنبه, 12 مهر 1401
اعلام برنامه مسابقات هفته های نهم تا یازدهم لیگ برتر

برنامه مسابقات هفته های نهم تا یازدهم لیگ برتر فصل 1402-1401 اعلام شد.

 برنامه مسابقات به شرح زیر است:


هفته نهم؛ گرامیداشت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع) ؛ روزاخلاق و مهر ورزی

پنجشنبه 21 مهر
پرسپولیس - مس رفسنجان- ساعت 17- ورزشگاه آزادی تهران
گل گهر سیرجان  - نساجی مازندران- ساعت 17- ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان
صنعت نفت آبادان -  فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ساعت 18:30- ورزشگاه تختی آبادان
فولاد خوزستان  - پیکان تهران- ساعت 18:30- ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
جمعه 22 مهر
هوادار تهران  - ملوان بندر انزلی - ساعت 16- ورزشگاه پاس قوامین تهران

تراکتور تبریز  -  نفت مسجد سلیمان- ساعت 16:30- ورزشگاه یادگار امام  تبریز
ذوب آهن  اصفهان - استقلال- ساعت 16:30- ورزشگاه فولاد شهر فولادشهر
آلومینیوم اراک  - مس کرمان- ساعت 17- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک

 
هفته دهم؛ بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش
پنجشنبه 28 مهر
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان - تراکتور تبریز- ساعت 15- ورزشگاه نقش جهان اصفهان
ملوان بندر انزلی  - پرسپولیس- ساعت 17- ورزشگاه تختی انزلی
مس کرمان – صنعت نفت آبادان - ساعت 17- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
نساجی مازندران  - فولادخوزستان- ساعت 17:30- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
جمعه 29 مهر
پیکان  تهران - هوادار تهران- ساعت 15- ورزشگاه پاس قوامین تهران
گل گهر  سیرجان - ذوب آهن اصفهان- ساعت 15- ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان
استقلال - آلومینیوم اراک- ساعت 17- ورزشگاه آزادی تهران
نفت مسجد سلیمان - مس رفسنجان- ساعت 17- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان



هفته یازدهم؛ گرامیداشت ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و شهادت محمد حسین فهمیده روز نوجوان
پنجشنبه 5 آبان
تراکتور تبریز – ملوان بندر انزلی- ساعت 15- ورزشگاه یادگار امام  تبریز
پرسپولیس - مس کرمان- ساعت 17- ورزشگاه آزادی تهران
صنعت نفت آبادان - پیکان تهران ساعت 17- ورزشگاه  تختی آبادان
فولادخوزستان - گل گهر سیرجان- ساعت 19- ورزشگاه شهدای فولاد اهواز

جمعه 6 آبان
هوادار  تهران - استقلال- ساعت 16- ورزشگاه پاس قوامین تهران
مس رفسنجان -  فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ساعت 16:30- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
آلومینیوم  اراک - نساجی مازندران- ساعت 17:30- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک

ذوب آهن  اصفهان -  نفت مسجد سلیمان- ساعت 18:30- ورزشگاه فولادشهر فولادشهر

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول