کمیته رفاهی
 

قدردانی مدیرعامل استقلال از نگاه حمایتی رهبر انقلاب

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 68 ] - سه شنبه, 12 مهر 1401
قدردانی مدیرعامل استقلال از نگاه حمایتی رهبر انقلاب

مدیرعامل باشگاه استقلال بر پایبندى و وفادارى جامعه ورزش به آرامش و امنیت کشور و ارزش های انقلاب اسلامی تاکید کرد.

مصطفى آجورلو ، ضمن قدردانى از بیانات مقام معظم رهبرى و نگاه حمایتى ایشان نسبت به جامعه ورزش کشور اظهار داشت: همچون همیشه بیانات مقام معظم رهبرى راهگشا، الهام بخش و فصل الخطاب است و نگاه حمایتى ایشان نقشه راه کشور را ترسیم و تبیین مى کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: مقام معظم رهبرى با حمایت از جامعه ورزش بر این نکته تاکید کردند که ورزشکاران ما مومن و سالم و شریف هستند. این سخنان وظیفه این جامعه را بیشتر می کند تا با تدبیر و متانت، در راستای امنیت و آرامش کشور حرکت کنند. متاسفانه در این میان شاهد هستیم که حملات برخى اشخاص موجب شده با موضع گیرى هاى نادرست بر خلاف مصالح کشور به اهالى فوتبال توهین شود که زمینه ساز برخى حاشیه ها در این حوزه گردد.

وی افزود: در سوى دیگر هم در قبال این مواضع واکنش هایى روى داد اما جامعه ورزش در تمامى مقاطع نشان داده به آرامش و امنیت جامعه کمک خواهد کرد که باید هم چنین باشد و اجازه سو استفاده را به دشمنان ملت ایران نخواهد داد.

آجورلو گفت: اقتدار و استقلال ایران اسلامى بستر مناسب جهت فعالیت ورزشکاران در عرصه هاى حرفه اى و قهرمانى را فراهم ساخته و در این چهار دهه بزرگ ترین موفقیت هاى تاریخ ورزش کشور زیر پرچم مقدس جمهورى اسلامى ایران رقم خورده است. جامعه ورزش نیز قدردان این حمایت ها خواهد بود و به رسالت خودش در راستاى حفاظت از امنیت و تمامیت ارضی ایران عزیز در برابر بدخواهان عمل مى کند.
فارس


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول