کمیته رفاهی
 

امیری:عده ای دنبال تجزیه و دودستگی در ایران هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 37 ] - شنبه, 9 مهر 1401
امیری:عده ای دنبال تجزیه و دودستگی در ایران هستند

وحید امیری بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به اتفاقات اخیر نوشت: زجر کشیدم وقتی احساسات پاک جوان های معصوم کشورم را که اعتراضی به حق داشتند را به همراه سواستفاده ی عده ای دیگر در تخریب اموال عمومی و جسارت به پرچم اباعبدالله را دیدم.

وحید امیری بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در پیامی در یکی از شبکه های اجتماعی در خصوص اتفاقات اخیر و درخواست هایی که از وی می شود تا در مورد این روزها واکنش نشان بدهد، نوشت:

«این که یک عده ای در مورد مساله ای به این مهمی و مرگ یک انسان بی گناه آن هم دختری از دختران سرزمینمان سکوت می کنند دلیلی بر بی اعتنایی نیست اما برای کسی مثل من که همیشه از دودستگی گریزان بوده سخت بود که در مورد مرگ مظلومانه مهسا امینی بنویسم ولی در مورد آتش زدن قرآن توسط عده ای ننویسم، قرآنی که کتاب مقدس میلیاردها انسان در کره زمین است.

سخت بود که در مورد برخورد بسیار زشت عده ای از مامورین نیروی انتظامی که قلب انسان را به درد می آورد بنویسم و در مورد بریدن گلوی مامور بی گناه و وظیفه شناسی دیگر را ننویسم و آتش زدن ماموری دیگر را نبینم. زجر کشیدم وقتی احساسات پاک جوان های معصوم کشورم را که اعتراضی به حق داشتند را به همراه سواستفاده ی عده ای دیگر در تخریب اموال عمومی و جسارت به پرچم اباعبدالله را دیدم. 

اینکه حمایت یکی مثل مریم رجوی و گروهکش که جنایاتشان بر هیچ کس پوشیده نیست را ببینم و نفهمم که این ها چیزی جز دودستگی و ویرانی برای ما در نظر ندارند و یا نفهمم که عده ای خواب تجزیه کشورم را دارند و می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند.

من هم برخورد بد گشت ارشاد را نمی پسندم. اعتقاد دارم که حاکمیت حتما باید در مورد این مساله راهکاری پیدا کند ولی مخالف آتش زدن پرچم کشورم هستم و از اینکه حال مردم کشورم خوب نیست به شدت نگرانم اما از ما نخواهید که در زمین فوتبال نسبت به بُرد تیم ملی آن هم در آستانه جام جهانی بی تفاوت باشیم و جانانه از حیثیت ایران دفاع نکنیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول