کمیته رفاهی
 

اینترنشنال و من و تو دلشان به حال مردم نسوخته است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 179 ] - شنبه, 9 مهر 1401
اینترنشنال و من و تو دلشان به حال مردم نسوخته است

مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: رسانه های بیگانه ای مثل اینترنشنال، شبکه من و تو و ... خیرخواه کشورمان نیستند و دل شان به حال مردم نسوخته است.

نادر فریادشیران  در مورد جوسازی های رسانه های بیگانه مثل ایران اینترنشنال علیه مسائل مختلف کشورمان و تیم های ورزشی اظهار داشت: وقتی که در رسانه های کشور خودمان حرف های ما بیان می شود و بدون تحریف و سانسور انعکاس پیدا کند هیچکسی حاضر نمی شود که به رسانه های بیگانه مراجعه کند. خوشبختانه در حوزه ورزش و به خصوص فوتبال صحبت ها و انتقادها به خوبی منعکس می شود. من بارها در رسانه های خودمان علیه وزیر، وکیل، نماینده مجلس، رئیس فدراسیون و ... انتقادهایی را مطرح کردم که همگی آنها منتشر شده است.

وی افزود: اکنون هم مردم ما مطالبات و حقوقی دارند که آنها را پیگیر هستند. وقتی می بینیم در شبکه چهار سیما بحث های خوب و کارشناسی با حضور اساتید دانشگاه مطرح می شود که در آن صحبت های گروهی از مردم و حرف دل آن ها گفته می شود خوشحال می شویم که این موضوعات در رسانه ملی انعکاس پیدا می کند. اما کاش این گفت وگوها فقط در شبکه چهار نبود و این برنامه ها در شبکه های دیگر مثل یک، دو و شبکه خبر هم اجرا می شد. باید رسانه ها حرف دل مردم را بزنند. قطعاً در این صورت هیچکس به رسانه های بیگانه مثل اینترنشنال و من و تو رجوع نمی کند. چه لزومی دارد وقتی رسانه های خودمان حرف دل مردم را بگویند مردم به رسانه های بیگانه که دل شان با مردم کشور نیست مراجعه کنند. 

مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد: رسانه هایی مثل اینترنشنال هیچ دلبستگی و دلسوزی برای کشور و مردم ما ندارند. آنها وابسته به سعودی هستند و اگر جریان و موجی راه بیندازند قطعاً این جریان مخرب است چون آنها دل شان به حال مردم و کشور ما نسوخته است. پس چه بهتر که حرف همه نه فقط در ورزش بلکه در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در رسانه های کشورمان مطرح شود. 

فریادشیران با اشاره به انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: در بحث اتفاق تلخی هم که برای مهسا امینی رخ داد بهتر است همانطور که مسئولان قول دادند ماجرا را تحقیق و بررسی کنند و از سوی این کمیته تحقیق همه چیز به طور مشخص و شفاف به مردم اعلام شود. نباید ماجراها به چنین مرحله ای می رسید. قطعاً رسانه های بیگانه فقط به فکر منافع خودشان هستند نه مردم و کشورمان؛ آنها به دنبال تخریب و تضعیف کشورمان هستند. 

وی افزود: من به عنوان مربی و بازیکن اسبق تیم ملی می توانم در هر جای دنیا که بخواهم یا حتی ناف آمریکا اقامت داشته باشم اما کشور و مردمم را دوست دارم و می خواهم در این آب و خاک زندگی کنم. مردم ما همگی معتقد و دیندار هستند اما نباید فراموش کرد که ممکن است خطایی هم رخ بدهد. در چنین مواقعی باید خطاکار معرفی و از مردم عذرخواهی شود. 

مربی اسبق تیم فوتبال ملی کشورمان تصریح کرد: نباید بین مردم کشورمان خودی و غیر خودی ایجاد کنیم. همه آنها فرزندان این مرز و بوم و این کشور هستند همه با هم هموطن هستیم نباید برخی افراد بیایند و علیه بخشی از مردم صحبت کنند. با تمام انتقاداتی که وجود دارد، دیدید که چگونه برخی از این معترضین پاسخ گروهک منافقین را دادند و به مریم رجوی گفتند دهانت را ببند.

فریادشیران گفت: جوانان مطالبه گر هستند و باید پاسخ آنها را داد تا بیگانه ها سوءاستفاده نکنند. وقتی مسائل مختلف در رسانه های ما به خوبی منعکس شود چه لزوم دارد که مردم به سمت رسانه های بیگانه بروند. رسانه هایی که به ظاهر خود را دلسوز مردم نشان می دهند  اما به هیچ عنوان دلسوز این کشور و مردمش نیستند. آنها اهداف دیگری را دنبال می کنند و به دنبال منافع و خواسته های خودشان هستند. 

وی افزود: مردم ما مردم بسیار خوب و صبوری هستند. گرانی ها و مشکلات را به خوبی تحمل می کنند. نباید بین آنها مرزبندی کرد. باید مسئولان با رفتار و تصمیمات عاقلانه همه مردم کشور را مدیریت کنند.

مربی اسبق تیم فوتبال ملی کشورمان عنوان کرد: کرد، لر، بلوچ و ...همگی فرزند این آب و خاک هستند. رسانه هایی مثل اینترنشنال و من و تو به هیچ عنوان خیرخواه کشورمان نیستند و باید به همه مردم تریبون داد تا حرف دل شان را بزنند.
فارس

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول