کمیته رفاهی
 

صحبت های جهانبخش در مورد تیم ملی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 33 ] - چهارشنبه, 6 مهر 1401
صحبت های جهانبخش در مورد تیم ملی

وینگر تیم ملی ایران اعتراف کرد که در تیم ملی فوتبال بعضی بازیکنان رابطه خوبی با اسکوچیچ نداشتند، او اما تاکید دارد که اکنون شرایط فرق کرده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال، جهانبخش گفت: برخی از بازیکنان رابطه خوبی با اسکوچیچ نداشتند. آنها از نحوه بازی تیم او خوش شان نمی آمد، ولی برخی از بازیکنان رابطه بسیار خوبی با او داشتند. چیزهایی که اتفاق افتاد غیرحرفه ای بود. نمی توانم نامی را ذکر کنم اما افرادی خارج از تیم بودند که می خواستند از نظر تصمیم گیری و مسائل دیگر بر تیم ملی تأثیر بگذارند.

وی ادامه داد: متأسفانه بازیکنانی بودند که این موضوع را دنبال کردند که بسیار ناراحت کننده بود. ما به عنوان برخی از بازیکنان باتجربه تلاش کردیم تا آن جو را آرام کنیم. ما گفتیم بسیار خب، ما وسط و بدون موضع می مانیم، این تصمیم ما نیست. الان وقت به هم ریختن این چیزها نیست. خدا را شکر اکنون همه چیز آرام تر و آرام تر است.

او درباره حضور کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران نیز گفت: ما هفت، هشت سال با او کار کردیم. او بازیکنان را خیلی خوب می شناسد و بازیکنان او را خیلی خوب می شناسند. او من را از سنین پایین وارد تیم ملی کرد و با بازی در دو جام جهانی رویای من را به واقعیت تبدیل کرد.
همشهری انلاینمرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول