کمیته رفاهی
 

تیم ملی ترسی از اسم و ستاره های حریفان ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 81 ] - چهارشنبه, 6 مهر 1401
تیم ملی ترسی از اسم و ستاره های حریفان ندارد

مربی سابق تیم ملی می گوید کارلوس کی روش در دیدار مقابل سنگال دستش را رو نکرده است.

حسین فرکی پیشکسوت فوتبال درباره تساوی تیم ملی فوتبال ایران مقابل سنگال در دیدار تدارکاتی اش به ایلنا گفت:

 بازی کردن با تیم های مطرح دنیا می تواند نقاط ضعف تیم ملی را مشخص کندو به نظرم تیم ملی در این دو دیدار به خواسته هایش رسید.
وی ادامه داد:

 تیم ما هنوز با تفکرات کی روش صددرصد هماهنگ نشده اما مقابل اروگوئه و سنگال خوب بازی و دفاع کرد، هر موقع خواست به خوبی طراحی حمله انجام داد و نتایج بسیار خوبی هم گرفت.
فرکی در خصوص حضور سرمربی انگلیس در ورزشگاه برای تماشای این دیدار تصریح کرد:

 کی روش برای بازی با سنگال خیلی دستش را رو نکرد و تیم ملی با ترکیب متفاوتی پا به میدان گذاشت. کی روش ارنج های مختلفی را در زمین می گذارد تا سیستم مدنظرش را  ارزیابی کند. او می خواهد بداند از چه بازیکنانی باید در چه مناطقی استفاده کند. هرچند بالای 95 درصد این نفرات همان بازیکنانی هستند که در دوره قبلی حضور این مربی در تیم ملی بودند
پیشکسوت فوتبال در خصوص عملکرد حسینی در دیدار مقابل سنگال خاطر نشان کرد:

 حسینی درون دروازه خوب بود و مهارهای فوق العاده ای داشت. پوشیدن پیراهن تیم ملی نیز حاصل زحماتی است که وی در سال های اخیر کشیده است و امیدوارم بتواند همین روند را ادامه دهد.
وی در خصوص شرایط تیم ملی برای جام جهانی 2022 قطر نیز گفت:

 تیم ملی در بازی با اروگوئه و سنگال نشان داد برابر تیم های اسم و رسم دار  بازی قابل قبولی را به نمایش می گذارد و ترسی از اسم و ستاره های حریفان ندارد. این همان چیزی است که فوتبال ما نیاز دارد و کی روش هم به خوبی شخصیت تیم ملی را بالا برد تا بازیکنان در جام جهانی از لحاظ ذهنی آماده باشند.  

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول