کمیته رفاهی
 

حاشیه سازی ضدانقلاب علیه تیم ملی فوتبال به سنگ خورد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 82 ] - چهارشنبه, 6 مهر 1401
حاشیه سازی ضدانقلاب علیه تیم ملی فوتبال به سنگ خورد

عملکرد درخشان و اتحاد بازیکنان تیم ملی فوتبال در دو دیدار مقابل اروگوئه و سنگال، سناریو از پیش طراحی شده شبکه های سعودی و لندنی را نقش بر آب کرد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال، تیم ملی فوتبال کشورمان امشب در دومین دیدار دوستانه خود تحت هدایت کارلوس کی روش مقابل سنگال قهرمان آفریقا به تساوی یک بر یک رسید تا بدون باخت برابر دو تیم قدرتمند فوتبال جهان (اروگوئه رنکینگ 13 و سنگال رنکینگ 18) از اتریش به ایران بازگردد.

نتایج درخشان تیم ملی و اتحاد بازیکنان سبب شد تیر برخی دشمنان جمهوری اسلامی و به ویژه شبکه سعودی نشنال به سنگ بخورد. این شبکه از زمان ورود کاروان تیم ملی به اتریش، با حاشیه سازی های غیر ورزشی سعی در ایجاد تفرقه و ضربه زدن به تیم ملی را داشت اما در نهایت به اهداف شوم خود نرسید.

این شبکه که جیره خوار شاهزادگان سعودی است، پس از دیدار ایران و اروگوئه با دستاویز قرار دادن شادی گل بازیکنان تیم ملی و حمله به حلقه اتحاد ملی پوشان کشورمان نشان داد که از برد تیم ملی بسیار ناراحت است و به همین دلیل شروع به جوسازی و حاشیه سازی کرد. 

عملکرد درخشان بازیکنان تیم ملی، همدلی و اتحاد آنها در هر دو دیدار دوستانه نشان داد این تیم هدفی بزرگ به نام شادی هواداران ایرانی در جام جهانی دارد و برخلاف دروغ سازی های رسانه های معاند، بازیکنان ما به همین راحتی اتحاد خود را از دست نمی دهند. حتی در آخرین تمرین قبل از بازی با سنگال، بازیکنان تیم ملی با ایجاد حلقه اتحاد و شعار " آماده ایم" نشان دادند عزمی جزم برای رسیدن به هدف بزرگ خود دارند و به همین راحتی فریب برخی بازی های نخ نما شده را نمی خورند.

برخی گزارشگران شبکه سعودی نشنال هم قبل از بازی مقابل سنگال با مطرح کردن شایعه بی اساس خداحافظی وحید امیری، سامان قدوس و سردار آزمون قبل از جام جهانی سعی کردند به شکل دیگری تیم ملی را به حاشیه بکشانند؛ اما عملکرد درخشان آزمون و گلزنی وی مقابل سنگال، همچنین اظهاراتش پس از این بازی نشان داد  این موضوع نیز یک دروغ بزرگ بوده است. سامان قدوس نیز وقتی در نیمه دوم بازی با شاگردان آلیو سیسه به زمین آمد مانند دیدار با اروگوئه عملکرد مثبتی برای تیم ملی داشت.

البته نیمکت نشینی وحید امیری در بازی با قهرمان آفریقا را نیز می توان اینگونه تعبیر کرد که او پس از اتمام مصدومیت طولانی مدت خود هنوز به شرایط ایده آل جسمانی نرسیده و سرمربی پرتغالی قصد نداشت با به زمین فرستادن  امیری در دیدار با تیمی که بازیکنانش از آمادگی بدنی فوق العاده ای برخوردار هستند، ریسک کرده و سلامت این هافبک با اخلاق را به خطر اندازد. 

به هرحال تیم ملی فوتبال در دو آزمونی سخت و نفس گیر عملکرد درخشانی داشت و امیدهای زیادی را برای کسب موفقیت در جام جهانی در دل ها زنده کرد.
فارس


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول