کمیته رفاهی
 

نظر سرمربی سنگال بعد از توقف مقابل ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 80 ] - چهارشنبه, 6 مهر 1401
نظر سرمربی سنگال بعد از توقف مقابل ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال سنگال گفت: موقعیت های زیادی مقابل ایران از دست دادیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال،  آلیو سیسه پس از تساوی یک بر یک دیدار تیم های ایران و سنگال، اظهار داشت: باید از فرصت ها استفاده کنیم و به بازیکنانم می گویم باید روی کارآیی تیم کار کنید. استفاده از فرصت ها کلید گم شده سنگال است اما تساوی با ایران مرا نگران نمی کند زیرا بازیکنانی داریم که می توانند گل بزنند.

وی درمورد کسب اطلاعاتش از ترکیب تیم ملی سنگال در این بازی دوستانه، توضیح داد: اگر حریف مدافعان بیشتری داشته باشد، باید کارهای ترکیبی، کیفیت فنی و انتخاب های درستی داشته باشید. سبک بازی سنگال مشکلی نداشت و دیدار جالب توجهی دیدیم اما باید از موقعیت ها بهتر استفاده کنیم.  با مقایسه فرصت های گلزنی تیم ما و ایران می بینید، می توانستیم گل های دوم و سوم را هم به ثمر برسانیم.

سرمربی سنگال درمورد کار دشوار بازیکنان برای رسیدن به ترکیب این تیم، گفت:  امروز بازیکنانی مثل مانه، دیاتا و دیا را در اختیار داشتیم و رقابت زیادی میان بازیکنانم وجود دارد. تلاش می کنیم تیم متوازنی داشته باشیم تا از اعتبار سنگال در جام جهانی دفاع کنیم. همه بازیکنانم شایسته حضور در جام جهانی هستند و قطعاً افرادی از انتخاب من خوشحال یا ناراحت می شوند.

سیسه درباره گفت و گوی خود با کارلوس کی روش پس از اتمام بازی، عنوان کرد: کی روش گفت من سبب شده ام موهایش را از دست بدهد! ملاقات با او  خوشحال کننده است زیرا مربی فوق العاده ای محسوب می شود و از مربیانی است که باید به او امیدوار بود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول