کمیته رفاهی
 

ادامه سکوت اسکوچیچ بعد از اخراج از تیم ملی ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 167 ] - دوشنبه, 4 مهر 1401
ادامه سکوت اسکوچیچ بعد از اخراج از تیم ملی ایران

دراگان اسکوچیچ بعد از اخراج از سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران و در بازگشت به کرواسی، میهمان یک برنامه تلویزیونی بود. اسکوچیچ بعد از اخراج از تیم ملی ایران

دراگان اسکوچیچ بعد از اخراج از تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام جهانی 2022 قطر، از گفتگو با رسانه های ایران خودداری کرد و به سکوتش ادامه داد.

او در این مدت تنها یکی دو پیام از طریق اینستاگرام خود منتشر کرد تا از مصاحبه مستقیم و اظهارنظر در خصوص اتفاقاتی که در ماه های اخیر برای او رخ داده است، خودداری کرده باشد.

این اتفاق برای اسکوچیچ بعد از بازگشت به کرواسی به شکل دیگری ادامه دارد. اسکوچیچ شب گذشته و پیش از شروع بازی کرواسی و اتریش در لیگ ملت های اروپا که با برد کرواسی همراه بود، در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد.

این مربی کُروات به تحلیل و ارزیابی عملکرد تیم کرواسی پرداخت و در این باره نظراتی داد. او در پاسخ به سوالی در رابطه با عملکرد «لورو ماجر» گفت: ماجر آینده فوتبال کرواسی است؛ کسی که به بوبان، پروسینچکو و مودریچ نزدیک است.

وی افزود: او یک مزیت استثنایی دارد و آن این است که می داند چگونه با توپ در فضاهای میانی بچرخد که امروزه بسیار مهم است. او می داند چگونه از عمق حمله کند، بازیکنی بسیار باکیفیت، با پاس بسیار باکیفیت و پای چپ، فکر می کنم آینده درخشانی دارد.

اسکوچیچ هرچند درباره کرواسی صحبت کرده است اما در حال حاضر در رسانه های این کشور مطلبی از او در خصوص تیم ملی ایران دیده نمی شود.
مهر


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول