کمیته رفاهی
 

واکنش کاپیتان انگلیس به هو شدن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 87 ] - شنبه, 2 مهر 1401
واکنش کاپیتان انگلیس به هو شدن

هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس، معتقد است هواداران این تیم حق اعتراض دارند اما نباید بیهوده مضطرب شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال،انگلیس شب گذشته در مرحله گروهی لیگ ملت های اروپایی روبروی ایتالیا قرار گرفت و با نتیجه 0-1 بازنده از زمین خارج شد. 
آنها با این نتیجه به دسته پایین تر این لیگ سقوط کردند و حالا پنج بازی بدون پیروزی و 450 دقیقه بدون حتی یک گل زده را سپری می کنند که باعث خشم و ناراحتی شدید هواداران این تیم شده است. 
تماشاگرانی که شب گذشته برای تماشای بازی انگلیس به سن سیرو رفته بودند، به شدت نسبت به عملکرد این تیم و کادر فنی آن اعتراض کردند و صدای سوت ها و هو کردن آنها به خوبی به گوش می رسید. 
کین پس از پایان این بازی به خبرنگاران گفت:« من ناراحتی هواداران را درک می کنم اما فکر می کنم در مجموع عملکرد بهتری داشتیم. شانس های بیشتری ایجاد کردیم اما آنها از یک لحظه استفاده و دروازه ما را باز کردند. حتی از همان لحظه به بعد هم توپ و میدان در اختیار ما بود.»


این مهاجم تاتنهام با اشاره به نزدیکی رقابت های جام جهانی اظهار داشت:« ما در حال حاضر می خواهیم برای ماه نوامبر آماده شویم و این بازی آماده سازی بسیار خوبی بود. ما از جای برمی خیزیم، از این شکست درس می گیریم و برای بازی روز دوشنبه با تمام وجود آماده می شویم.»
او درباره نتایج ضعیف این تیم در چند ماه اخیر اضافه کرد:« چند بازی اخیر بسیار ناامیدکننده بوده است. این بخشی از فوتبال است، شما یاد می گیرید و عبور می کنید. ما در حال آماده شدن برای بزرگترین تورنمنت فوتبالی هستیم. باید اطمینان حاصل کنیم که با تمام وجود در این بازی به میدان خواهیم رفت.»
انگلیس یکی از همگروه های کشورمان در جام جهانی 2022 است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول