کمیته رفاهی
 

بازیکنان با کارلوس کی روش راحت هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 24 ] - شنبه, 2 مهر 1401
بازیکنان با کارلوس کی روش راحت هستند

هافبک اسبق تیم ملی و استقلال با مثبت ارزیابی کردن عملکرد شاگردان کارلوس کی روش در جدال با اروگوئه مدعی است که بازگشت این مربی پرتغالی باعث شده تا نظم بازیکنان کاملا مشهود باشد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال، سیروس دین محمدی در مورد برتری تیم ملی ایران مقابل اروگوئه گفت: بچه ها بازی خوبی را انجام دادند و مستحق کسب پیروزی بودند. به نظرم تیم ملی نظم بسیار خوبی را در این دیدار داشت هم در دفاع تیمی و هم موقع حمله به دروازه حریف. هافبک های ما هم خیلی خوب به خط حمله اضافه شدند. کریم انصاری فرد،مهدی طارمی و علی قلی زاده خیلی خوب همدیگر را پیدا کردند. در نهایت هم روی یک کار  خوب تیمی به گل رسیدیم.

دین محمدی در مورد بازگشت کی روش به نیمکت تیم ملی و اثر این اتفاق روی عملکرد کنونی و آتی تیم ملی گفت: با بازگشت کی روش نظم و انضباط به تیم بازگشت .مهم ترین اصل در فوتبال انضباط تیمی است. به نظر می رسد بازیکنان با کی روش راحت تر هستند و این مساله در بازی شب گذشته به وضوح مشخص بود.

پیشکسوت فوتبال و هافبک اسبق استقلال با اشاره به تاثیری که دیدار تدارکاتی روی عملکرد احتمالی تیم ملی در جام جهانی خواهد داشت، گفت: بازی مقابل سنگال هم خیلی برای ما مفید خواهد بود . هر دو دیدار دوستانه که انجام خواهیم داد از بعد تاکتیکی به کی روش کمک خواهد کرد تا نقاط ضعف تیمش را شناسایی کند و تیمی آماده تر را راهی جام جهانی کند.


دین محمدی در خصوص استفاده کی روش از ابوالفضل جلالی در ترکیب ثابت تیم ملی گفت: جلالی نشان داد تیم ما پتانسیل زیادی در سمت چپ دفاع دارد. مزیت بازی های تدارکاتی این است که می توان در آنها چنین بازیکنانی را آزمایش کرد. خوشبختانه همه نفرات ما در این مسابقه مقابل یکی از قدرت های جهان عملکرد خوبی داشتند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول