کمیته رفاهی
 

بازگشت امیری به میادین بعد از 4 ماه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 35 ] - شنبه, 2 مهر 1401
بازگشت امیری به میادین بعد از 4 ماه

وحید امیری پس از سپری کردن دوران سخت مصدومیتش مقابل اروگوئه به میدان رفت.

وحید امیری که یکی از بازیکنان اصلی ایران در جام جهانی 2018 روسیه و همچنین از مهره های کلیدی در راه صعود به جام جهانی قطر بود در ابتدای سال 1401 با مصدومیت از ناحیه کمر در اردوی تیم ملی مواجه شد و در حالی که سعی کرد با فیزیوتراپی خود را به بازی های حساس پرسپولیس برساند اما بازی کردن او مقابل ذوب آهن در هفته های پایانی باعث مصدومیت دوباره و عمل جراحی اش شد.

این بازیکن که پس از سپری کردن روند درمانش ابتدا در تمرینات پرسپولیس و سپس در اردوی تیم ملی پا به توپ شد، امشب مقابل اروگوئه  و بعد از 4 ماه و 9 روز اولین بازی رسمی خود را به نمایش گذاشت تا رفته رفته در شرایط بازی و مسابقه قرار بگیرد.

وحید امیری پیش از این و پس از مصدومیتی که برای او رخ داده بود در 21 اردیبهشت ماه گذشته کمر خود را به تیغ جراحی سپرده بود. امیری در دقیقه 84 جانشین سامان قدوس شد و با احتساب وقت های تلف شده حدود 10 دقیقه در زمین حضور داشت.

بازگشت وحید امیری از مصدومیت و رسیدنش به شرایط شرکت کردن در تمرینات گروهی و حضور در مسابقات علاوه بر اینکه خبر خوبی برای کارلوس کی روش و تیم ملی است می تواند کادرفنی پرسپولیس را نیز خوشحال کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول