کمیته رفاهی
 

در جام جهانی از برند ایرانی استفاده می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 35 ] - شنبه, 2 مهر 1401
در جام جهانی از برند ایرانی استفاده می کنیم

عضو هئیت رئیسه و سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: در خصوص تیم ملی با هیچ فردی رودربایسی نداریم و هرکسی بتواند شرایط بهتری را ایجاد کند با او کار خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال،"احسان اصولی" روز جمعه با حضور در یک برنامه تلویزیونی، اظهار داشت: هر فرد و شخصی بتواند بهترین شرابط را برای تیم ملی فراهم کند با او کار خواهیم کرد. اسیر اظهارنظرات رسانه ای نمی شویم؛ می دانیم صحبت ها از روی دلسوزی است اما بهترین تصمیم را خواهیم گرفت. نحوه جابه جایی در کادر فنی تیم ملی نیز بر همین اساس گرفته شده است.

وی در خصوص داشتن چند پست در فدراسیون گفت: رئیس کمیته فوتسال هستتم و چندی پیش ابلاغم صادر شد. در خصوص بازاریابی هم اسفندماه سال گذشته از ریاست این کمیته استعفا دادم اما هنوز فردی جایگیزین نشده و به عنوان سرپرست فعالیتم را ادامه می دهم.

اصولی عنوان کرد: مهمترین رویکرد ما در بازاریابی این بود که شرایط شاخص درآمدی مثل حق پخش را پیگیری کردیم اما می دانیم موانع زیادی وجود دارد. در حوزه فضاهای اجتماعی طرح خوبی آماده و فراخوان گذاشته شد و به دنبال شریک تجاری بودیم. نمی خواهیم فضای هواداری و پلت فرم های جدید را به طور کامل واگذار کنیم.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین کارهای ما این بود تمامی تصمیمات و قراردادها به خصوص در بخش جذب مالی، وارد ساختار کمیسیون معمالات شده و قانونی باشد. برای شریک تجاری در راستای فضاهای اجتماعی فراخوان گذاشتیم و 2 مجموعه شناخته شده آمدند و پیشنهاداتی دادند اما در دوره سرپرستی و مشکلات هئیت رئیسه بودیم و قراردادی نهایی نشد.

اصولی با اشاره به گذشته ادامه داد: در زمان ریاست عزیزی خادم در خصوص مباحث مختلف، خودشان به صورت شخصی پیگیری می کردند و ما بعدا متوجه می شدیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: برای لباس تیم ملی فراخوان گذاشتیم، 6 پیشنهاد آمد که سه پیشنهاد خارجی بود. مساله ای که برای ما اهمیت دارد این است که باید از جام جهانی استفاده کنیم و برای سه-چهار سال آینده نیز فدراسیون را تامین کنیم. مهمترین شرط ما این بود که برای سه سال قرارداد امضا خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در این خصوص برندهای خارجی موارد مورد نیاز را در خارج از کشور تحویل می دادند که با توجه به تحریم ها کارمان سخت بود. تحویل به موقع برای لباس دارای اهمیت زیادی دارد. یک نشان مشترک ایرانی و خارجی نیز پیشنهاد یک ساله داد. دو برند ایرانی نیز بحث های کیفی برای ما با اهمیت بود که یک کمیته فنی تشکیل شد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون گفت: این کمیته سه نفره شرایط را بررسی کردند و برند مدنظر ایرانی انتخاب شد.  

 
 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول