کمیته رفاهی
 

ایران-اروگوئه؛ فقط با ٣٠٠ تماشاگر!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 13 ] - چهارشنبه, 30 شهریور 1401
ایران-اروگوئه؛ فقط با ٣٠٠ تماشاگر!

دیدار دوستانه ایران و اروگوئه پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هوادار فوتبال،تیم ملی فوتبال اروگوئه در حال حاضر اردویی را در کشور اتریش برپا کرده است. این تیم جمعه شب در یک بازی دوستانه به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت. این اولین مسابقه اروگوئه در فیفادی سپتامبر و در جهت آماده سازی این تیم در راه جام جهانی ٢٠٢٢ قطر محسوب می شود.  

تعدادی از هواداران تیم ملی فوتبال اروگوئه با این تیم به وین آمده اند. نکته جالب این که هزینه این سفر آن ها را فدراسیون فوتبال اروگوئه پرداخت کرده است. با این حال تعداد هوادارانی که می توانند به دیدن این دیدار دسترسی داشته باشند، فردا در جلسه فنی مشخص می شود. البته تخمین زده شده که این تعداد بیش از 300 نفر نخواهد بود.

این مسابقه در ورزشگاه NV Arena برگزار خواهد شد، جایی که باشگاهی که این نام را دارد یعنی سنت پولتن، در دسته B اتریش، به عنوان یک تیم محلی حضور دارد. سنت پولتن در 50 کیلومتری وین قرار دارد، جایی که تیم اروگوئه از روز جمعه، اردوی خود را در آن آغاز کرده است.


گاستون تیلدی، نایب رئیس فدراسیون فوتبال اروگوئه، تایید کرده هنگامی که این تیم به اتریش رسیده به آن ها اعلام شده که دیدار برابر ایران باید بدون حضور تماشاگران برگزار شود. در واقع از طرف میزبان به اروگوئه ای ها اعلام شده که این دیدار به دلایل سیاسی باید بدون حضور تماشگران انجام شود. این در حالی است که اروگوئه ای ها از سرتاسر اروپا خود را به اتریش رسانده بودند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول