کمیته رفاهی
 

مدافع تراکتور در لیگ ملت های اروپا بازی می کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 74 ] - سه شنبه, 29 شهریور 1401
مدافع تراکتور در لیگ ملت های اروپا بازی می کند

حجت حق وردی مدافع تراکتوری ها در لیست تیم ملی آذربایجان برای دو دیدار این تیم در لیگ ملتهای اروپا دعوت شد.


به گزارش فوتبالی، تیم ملی آذربایجان در فیفادی پیش رو، دو دیدار پایانی خود در چارچوب لیگ ملتهای اروپا را برگزار خواهد کرد که به همین مناسبت، سایت رسمی فدراسیون فوتبال این کشور لیست 26 بازیکن دعوت شده توسط جیانی دی بیاسی سرمربی ایتالیایی را اعلام کرده که نام حجت حق وردی مدافع تی تی ها نیز بین آن ها دیده می شود. اما مورد جالب توجه این لیست عدم حضور علی قربانی است که امسال در فولاد توپ می زند.


آذربایجانی ها در دو هفته پایانی لیگ ملت ها، پنج شنبه 22 سپتامبر (31 شهریور) در شهر ترناوا میهمان اسلواکی خواهند بود و یکشنبه 25 سپتامبر (3 مهر) در باکو مقابل قزاقستان صف آرایی خواهند کرد.

لازم به ذکر است آبی پوشان آذربایجانی در گروه سوم لیگ C لیگ ملت ها در حال حاضر با 4 امتیاز و دو امتیاز بیشتر نسبت به بلاروس در رده سوم قرار دارند. قزاقستان با 10 امتیاز و اسلواکی هم با 6 امتیاز تیمهای اول و دوم جدول هستند.

پس از خط خوردن رضا اسدی از لیست کارلوس کی روش برای حضور در اردوی اتریش، حق وردی تنها ملی پوش تیم قربان بردیف است و این مربی تقریبا با تمامی نفرات تیمش را برای مصاف بزرگ هفته هفتم مقابل پرسپولیس آماده می کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول