کمیته رفاهی
 

نبی:با اسکوچیچ و دستیارانش تسویه حساب می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 20 ] - سه شنبه, 29 شهریور 1401
نبی:با اسکوچیچ و دستیارانش تسویه حساب می شود

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال گفت: اقدامات لازم جهت اخذ ویزای نورالهی، نورافکن و رضاییان جهت حضور در اردوی تیم ملی انجام شده است.

مهدی محمدنبی، نایب رییس اول فدراسیون فوتبال دوشنبه شب گفت: نهم شهریور ماه پیرو جلسه ای که با آقای تاج، رئیس فدراسیون داشتم، موضوع اعزام به مسابقات و اردوهای تدارکاتی خارج از کشور تیم های ملی فوتبال جوانان و نوجوانان، تیم ملی فوتسال بزرگسالان و تیم ملی فوتبال بزرگسالان در دستور کار فوری فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

وی ادامه داد: علاوه بر برگزاری اردوهای داخلی در خصوص مواردی چون اخذ شورای برون مرزی، اخذ مجوز خروجی بازیکنان مشمول، صدور ویزا، صدور بلیط پرواز، هتل محل اقامت و تعیین منابع ریالی و ارزی و سایر موارد اعزام مطرح شد. بر همین اساس کارگروهی متشکل از سرپرست دبیرکلی، امور بین الملل، امور مالی، تشریفات و سایر دپارتمان های ذیربط تشکیل و خوشبختانه به نحو مطلوبی فعالیت های مد نظر انجام پذیرفت.

نایب رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: درباره تیم ملی نوجوانان باید بگویم که این تیم در تورنمنت چهارجانبه ژاپن حضور داشت و عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد. تیم ملی جوانان در مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی آسیا در قرقیزستان با کسب سه پیروزی و با اقتدار به مرحله نهایی رقابت های قهرمانی آسیا که در ازبکستان قرار است برگزار شود، صعود کرد. همچنین تیم ملی فوتسال بزرگسالان نایب قهرمان تورنمنت شش جانبه (جام بین قاره ای) در تایلند شد. جا دارد از روسای کمیته جوانان و فوتسال، کادر سرپرستی، مربیان و بازیکنان تیم های فوق به نوبه خودم قدردانی و تشکر کنم و در ادامه مسیر با حمایت رئیس فدراسیون فوتبال و تمامی اعضای هیئت رئیسه، شاهد موفقیت های هرچه بیشتر این عزیزان باشیم.

محمد نبی در ادامه در خصوص تیم ملی فوتبال بزرگسالان گفت: پیرو موافقت اعضای هیئت رئیسه، ضمن تشکر از  دراگان اسکوچیچ و دستیاران وی، حقوق معوقه و سایر موارد مندرج در قرارداد آنها محاسبه و امور مالی فدراسیون با ایشان تسویه حساب می کند.

وی ادامه داد: همچنین پیرو مصوبه هیئت رئیسه و مذاکره به عمل آمده، آقای کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی تعیین شدند.بر همین اساس قرارداد کی روش و پنج نفره از دستیارانش ماهیانه به طور خالص 80 هزار یورو تعیین و تا پایان جام جهانی 2022 قطر ملاک عمل فدراسیون فوتبال می باشد.

نایب رییس فدراسیون فوتبال افزود: پس از ورود کی روش و دستیاران وی به تهران، اردوی داخلی در مرکز ملی فوتبال برگزار شد و پس از برگزاری چهار روز اردو، بامداد یکشنبه  28 شهریور  تیم ملی فوتبال عازم اردوی خارجی در اتریش شد. بر همین اساس روز جمعه یکم مهر ماه ملی پوشان ایران با تیم اروگوئه و روز سه شنبه پنجم مهر ماه با تیم سنگال در فیفا دی بازی خواهند کرد.

وی در درباره آخرین وضعیت حضور نورالهی افزود: در خصوص برخی مطالب منتشر شده در رسانه ها درباره احمدنوراللهی به طور شفاف به اطلاع می رسانم به دلیل اینکه محل اقامت فعلی وی در دبی میباشد، دعوتنامه و صدور تقاضای ویزا توسط امور بین الملل به سفارت اتریش در دبی ارسال شده و ایشان به هر دلیلی نتوانستند به موقع به سفارت مراجعه کنند که این موضوع تاخیر در صدور ویزای وی را به همراه داشت. بر این اساس جلسه حضوری که با سفیر محترم ایران در اتریش داشتم از طریق مقتضی او پیگیری کردند تا انشاالله هرچه زودتر ویزای وی صادر و به تیم ملحق شود. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول