کمیته رفاهی
 

گلرهای تیم ملی و رقابتی که تمام نمی شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 131 ] - دوشنبه, 28 شهریور 1401
گلرهای تیم ملی و رقابتی که تمام نمی شود

تمرینات جدی و به نوعی سفت و سخت گلرهای تیم ملی در اتریش هم چنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال، شاید دوباره انتخاب اول کارلوس کی روش، علیرضا بیرانوند باشد اما اگر این دروازه بان آمادگی اش را به رخ نکشد خیلی زود جایگاه خود را در تیم ملی از دست خواهد داد و از سویی دیگر دروازه بان های تیم ملی هم به خوبی می دانند اگر خوب تمرین کنند هر لحظه ممکن است شانس بازی را به دست بیاورند، همان طور که این موقعیت در بازی های قبلی تیم ملی نصیب امیر عابدزاده شد.

حضور  در ترکیب تیم ملی برای جام جهانی حتی اگر با بازی هم همراه نباشد برای هر بازیکنی افتخار است و این خود بهترین بهانه برای خوب تمرین کردن است. این ها به کنار؛ دروازه بانان دعوت شده به اردوی تیم ملی مرد شماره یک تیم های خود هستند. تمرینات خوب و رقابت در تیم ملی موجب می شود آنها آماده به اردوی تیم های باشگاهی برگردند و این خود بهانه خوبی است که گلرهای تیم ملی به رقابت در تمرینات ادامه دهند.


اینطور می شود رقابت بین گلرهای تیم ملی هیچ وقت تمامی ندارد. خصوصا در این برهه از زمان که کارلوس کی روش با نگاه نویی وارد تیم ملی شده است. در دو جام جهانی گذشته یکی از نقطه قوت های تیم ملی خط دروازه بوده است. در جام جهانی 2014 این علیرضا حقیقی بود که سیوهای طلایی داشت به خصوص در بازی با آرژانتین و در جام جهانی قبلی هم علیرضا بیرانوند با مهار پنالتی کریس موجب شد تیم ملی از دیدار با پرتغال یک امتیاز به دست بیاورد و به نظر می رسد در جام جهانی پیش رو هم تیم ایران در نقطه دروازه پر قدرت خواهد بود. علیرضا بیرانوند در کنار سید حسین حسینی، پیام نیازمند و امیر عابدزاده مشغول یک رقابت جانانه و سالم هستند تا پیش از جام جهانی به بالاترین میزان آمادگی برسند. از این جمع یکی خط خواهد خورد و در نهایت سه دروازه بان در لیست نهایی تیم ملی جای خواهند گرفت.
ورزش سه

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول