کمیته رفاهی
 

آخرین وضعیت پرونده شکایت رادوشویچ از پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 8 ] - دوشنبه, 28 شهریور 1401
آخرین وضعیت پرونده شکایت رادوشویچ از پرسپولیس

مدیر کمیته بین الملل باشگاه پرسپولیس به تشریح آخرین وضعیت شکایت دروازه بان کروات پیشین پرسپولیس از این باشگاه پرداخت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال، امیرعلی حسینی در گفت وگو با سایت باشگاه پرسپولیس درباره پرونده شکایت رادوشویچ از پرسپولیس اظهار داشت: پرونده دروازه بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس هیچ خطری برای باشگاه درباره مجوز حرفه ای ندارد و این پرونده در مرحله مفتوح است.

وی در ادامه افزود: در نامه ای که از دادگاه عالی ورزش به تاریخ 16 سپتامبر برابر با جمعه 25 شهریور به باشگاه مکاتبه شد، اعلام شد این دادگاه در نظر دارد جلسه استماعی جهت رسیدگی به این پرونده به تاریخ 9 نوامبر برابر با 18 آبان ماه تشکیل دهد.

مدیر بین الملل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در مکاتبات قبلی دادگاه عالی ورزش با باشگاه پرسپولیس، پنل داوری مشخص شد که ریاست آن برعهده داوری از کشور ایتالیاست و دو داور دیگر یکی از باشگاه پرسپولیس و دیگری، داوری که از سوی رادوشویچ انتخاب شده است، این پرونده را مورد بررسی قرار خواهند داد. این سه داور به اتفاق منشی و افراد دیگر در این جلسه حضور خواهند داشت.

حسینی خاطرنشان کرد: در هر حالت، پرونده رادوشویچ در مرحله مفتوح است و رأی بدوی فیفا هنوز به حالت قطعی در نیامده است. بنابراین، پرونده این بازیکن برای باشگاه خطری را در کنفدراسیون فوتبال آسیا، فیفا و دادگاه عالی داوری ورزش جهت مبحث مجوز حرفه ای تهدید نخواهد کرد تا اینکه این جلسه استماع برگزار شود و داوران، نظرات خود را اعلام کنند و در نهایت دادگاه عالی ورزش رأی نهایی را صادر کند. قطعاً تا آن زمان هیچ خطری برای باشگاه پرسپولیس وجود ندارد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول