کمیته رفاهی
 

سجادی: قرارداد کی روش محدود است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 160 ] - چهارشنبه, 23 شهریور 1401
سجادی: قرارداد کی روش محدود است

سجادی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخاب کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، اظهار کرد: اطلاعات و اخباری که درباره سرمربی تیم ملی فوتبال است همین اطلاعات موجود در فضای رسانه ای است .

به گزارش روابط عمومی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران،  حمید سجادی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخاب کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، اظهار کرد: اطلاعات و اخباری که درباره سرمربی تیم ملی فوتبال است همین اطلاعات موجود در فضای رسانه ای است . ایشان تازه وارد شدند، اجازه دهید کارشان را شروع کنند بعد اخبار کامل تری در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.


وی افزود: درباره قرارداد هم همین اطلاعات منتشرشده را داریم. ما بزودی جلسه ای با فدراسیون فوتبال داریم. این قرارداد برای تعداد ماه های محدود است و مبلغ آن هم که اعلام شده، اطلاعات تکمیلی بیشتری نداریم.

سجادی در پاسخ به پرسشی درباره ارزیابی خود از نتایج ضعیف تیم ملی کشتی فرنگی ایران، تصریح کرد: من شخصاً کارشناس کشتی نیستم که ارزیابی کنم. منتظریم که کارشناسان کشتی و خود فدراسیون تحلیل و دلایل و سخنان خود را بیان کنند. برای همان سه مدالی که به دست آمد هم خسته نباشید می گوییم.

وزیر ورزش یادآور شد: خانواده ورزش و اهالی کشتی دوست داشتند که مدال طلا هم بین مدال ها باشد اما فکر می کنم که حتماً قضاوت و کارشناسی و تحلیل به عهده کارشناسان امر است. منتظریم که تحلیل آنان را بشنویم تا طی دوسال آتی بتوانیم سهمیه های المپیک را بگیریم و تمام امیدمان به المپیک پاریس است تا به اهداف ارزشمند فدراسیون برسیم.

سجادی در پایان گفت: در وزارت ورزش هم معاونت ورزش قهرمانی و هم کارشناسان در حال تحلیل هستند اما اینکه من بخواهم به عنوان وزیر نظر فنی درباره کشتی بدهم، فکر می کنم که درست نیست.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول