کمیته رفاهی
 

پاسخ منفی رونالدو به پیشنهاد الهلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 74 ] - سه شنبه, 22 شهریور 1401

 به گزار روابط عمومی جمیعت حامیان هواداران فوتبال کریستیانو رونالدو پیشنهاد تبدیل شدن به پردرآمدترین بازیکن دنیا را رد کرده است.

 مطبوعات پرتغال گزارش داده اند که الهلال عربستان حاضر شده تا به رونالدو برای دو فصل 242 میلیون یورو دستمزد بدهد. در حقیقت پنجره نقل و انتقالات در عربستان باز است و الهلال می خواست رونالدو را به پردرامدترین بازیکن دنیا تبدیل کند. در ماه های اخیر بازیکنانی نظیر ویتو، آلوارو گونزالس، اوسپینا و سانتی مینا راهی فوتبال عربستان شده اند.

مارکا گزارش داده است که رونالدو این پیشنهاد را رد کرده چرا که این بازیکن می خواهد در یونایتد بماند و همچنان در سطح اول فوتبال اروپا به رقابت ادامه بدهد. ستاره پرتغالی در تابستان قصد حضور در تیمی چمپیونزلیگی را داشت چرا که می خواست همچنان در این تورنمنت بازی کند اما نتوانست مقصد مناسبی برای خود پیدا کند. کریستیانو در حال حاضر در اولدترافورد نیمکت نشین شده و با روزهای اوجش فاصله زیادی دارد.

تماس های وکیل رونالدو با اتلتیکو مادرید، مارسی، اسپورتینگ پرتغال و ناپولی نتیج های در بر نداشت چرا که این بازیکن دستمزد بالایی دریافت می کند. الهلال از فرصت استفاده کرد و سعی کرد که با پیشنهادی دیوانه وار نظر ستاره پرتغالی را جلب کند اما به نظر می رسد که کریستیانو در حال حاضر برنامه ای برای حضور در لیگ عربستان ندارد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول