کمیته رفاهی
 

روایت دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال از دیدار ورزشکاران با رهبر انقلاب

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 58 ] - سه شنبه, 22 شهریور 1401

نیما نکیسا ، درباره دیدار روز گذشته جمعی از اهالی ورزش کشورمان با مقام معظم رهبری، اظهار داشت: دلیل این دیدار برنامه‌ای است که سازمان بسیج ورزشکاران برای برگزاری کنگره شهدای ورزشکار در نظر گرفته است. قابل توجه آن افرادی که می‌گویند فوتبالیست‌ها و ورزشکاران از شهدا و انقلابیون چیزی نمی‌دانند و با این فضا فاصله دارند، باید بگویم ما 5135 شهید ورزشکار داریم و این کاملا مستدل و مستند است. رهبری روی همگانی کردن ورزش و اشاعه فرهنگ ورزشکاری در بین مردم خیلی تاکید داشتند.

وی افزود: ایشان اشاره داشتند فعالیت مردم به ویژه در دوران کرونا خیلی کمتر شده و قهرمانان ما می‌توانند جذابیت این قضیه را بالاتر ببرند. برای تیم‌های اعزامی به رویدادهای بین‌المللی آرزوی موفقیت کرده و تاکید داشتند ورزشکاران ما باید مروج فرهنگ انقلابی و ایرانی در این میادین باشند. همچنین از بانوانی که با حجاب اسلامی در مسابقات بین‌المللی شرکت و افتخارآفرینی می‌کنند، تشکر کردند.

دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: رهبر گرانقدر همچنین از افرادی تشکر کردند که به این مملکت و مردم پایبند بوده و تلاش می‌کنند برای این مملکت مدال‌آور باشند و این مدال را به جایی که به آن توکل و توسل کرده‌اند، تقدیم کنند. در کل دیدار بسیار دوست داشتنی، خودمانی و خوبی بود.

نکیسا درباره اینکه برای چندمین بار به دیدار مقام معظم رهبری مشرف می‌شد، پاسخ داد: در کل زندگی‌ام سومین باری بود که ایشان را از نزدیک زیارت کردم و بسیار خوشحالم به اتفاق سایر قهرمانان و پهلوان‌های افتخارآفرین ورزش کشور که دارای سوابق ارزشمندی هستند، به کمک خدا این توفیق را به دست آوردم. از دوستانمان در سازمان بسیج ورزشکاران به ویژه سردار میرجلیلی و سایر بانیان برای این دیدار لذت‌بخش تشکر می‌کنم.

وی درمورد اینکه آیا مقام معظم رهبری توصیه و رهنمودی هم درباره فوتبال کشور داشتند، گفت: خیر درباره فوتبال صحبت خاصی نشد بلکه بحث درباره کلیت ورزش بود.

فارس

تصاویر مرتبط
روایت دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال از دیدار ورزشکاران با رهبر انقلاب

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول