کمیته رفاهی
 

فولاد 1 - پرسپولیس 3،؛ این سه نفر!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 234 ] - جمعه, 30 مهر 1400
فولاد 1 - پرسپولیس 3،؛ این سه نفر!

پرسپولیس در یک نیمه سه گل زیبا را به ثمر رساند تا طلسم دو ساله نباختن‌های فولاد در فولادآره‌نا شکسته شود و مدافع عنوان قهرمانی سه امتیاز ابتدایی را ...

پرسپولیس در یک نیمه سه گل زیبا را به ثمر رساند تا طلسم دو ساله نباختن‌های فولاد در فولادآره‌نا شکسته شود و مدافع عنوان قهرمانی سه امتیاز ابتدایی را بگیرد.

قهرمانان فصل قبل ایران در آخرین بازی هفته اول لیگ جدید در خوزستان به مصاف هم رفتند. این دیدار در نیمه اول بسیار سرد دنبال شد و هیچ اتفاقی نیفتاد اما در نیمه دوم حملات پی در پی پرسپولیس موجب شد این تیم با ضربه سر اسدی روی سانتر عالیشاه به گل برسد. این سناریو تکرار شد و دیگر خرید جدید پرسپولیس یعنی حامد پاکدل نیز با ضربه سر گل زد. 

فشار فولاد پس از این عقب افتادگی زیاد شد و فرجی روی شیمبا در محوطه خطا کرد و خود شیمبا از روی نقطه پنالتی گل زد و اختلاف به حداقل رسید؛ اما در حالی که فولاد به برگشتن به بازی امیدوار بود حرکت ترکیبی سرخ‌ها آل کثیر را در موقعیت تک به تک قرار داد و این مهاجم جنوبی نیز در افتتاحیه گل زد تا تیر خلاص را به فولاد زده باشد. فولادی‌ها پس از حدود دوسال در ورزشگاه خانگی خود بازنده شدند و مدافع عنوان قهرمانی با این برد پرگل برای دیگر مدعیان خط و نشان کشید.

هفته اول لیگ برتر؛ جمعه 00/7/30؛ ساعت 18
ورزشگاه فولاد آره نا/ بدون تماشاگر
تیم داوری: محمدحسین ترابیان، فرهاد فرهادپور، علیرضا مرادی، یاسر همرنگ 
ناظر داوری: اسماعیل صفیری

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول