کمیته رفاهی
 

درهای ورزشگاه را به روی مردم بگشایید!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 410 ] - جمعه, 30 مهر 1400
درهای ورزشگاه را به روی مردم بگشایید!

درهای ورزشگاه را به روی مردم بگشایید! با عنایت به استقرار ویروس منحوس کرونا در زندگی جاری مردم عزیزکشورمان که بنا به نظر کارشناسان مربوطه وضعیت موجود لااقل تا...

درهای ورزشگاه را به روی مردم بگشایید!

با عنایت به استقرار ویروس منحوس کرونا در زندگی جاری مردم عزیزکشورمان که بنا به نظر کارشناسان مربوطه وضعیت موجود لااقل تا سال آینده نیز ادامه خواهد داشت، و از طرفی نیاز مبرم جامعه‌ی امروز بویژه جوانان گرانقدر به احیای روحیه و نشاط عمومی و نیز پیشگیری از تبعات منفی روحی و روانی حاصل از محدودیت‌های بوجود آمده، خواهشمند است مساعدت فرمائید تا مسابقات فوتبال لیگ برتر ایران جام بیستم خلیج فارس، ضمن رعایت کامل پروتکل‌های  بهداشتی و مقررات ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا، با حضور حداکثر30  درصدی تماشگران متناسب با ظرفیت ورزشگاه‌‎‌های کشور برگزار گردد.

شایان ذکر است در صورت موافقت و صلاحدید، این جمعیت نیز همچون گذشته به بعنوان بازوی توانمند فدراسیون و سازمان لیگ برتر فوتبال ایران در جهت ارتقای فرهنگ ورزشی و همچنین بنا بر رسالت ذاتی خود به عنوان حامی حقوق معنوی هوادران عزیز در سراسر میهن اسلامی با تمام توان برای هر چه بهتر اجرا شدن طرح موصوف، درخدمت مراجع ذیصلاح و عزیزان هوادار خواهد بود. امید که با نگاه همیشه مثبت حضرتعالی به رفع موانع و مشکلات جوانان، در کنار تمامی عوامل اجرایی از جمله یگان ویژه مقتدر و خدوم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بتوانیم به این مهم دست یابیم. ان شاءالله.

در پایان یادآور می‌شود؛ اکنون در برخی از کشورها که وضعیت مشابه و یا بعضا شرایط وخیم‌تر دارند، مسابقات فوتبال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مناسب، با حضور محدود تماشاگران متناسب با ظرفیت ورزشگاه‌ها در حال برگزاری است.

و من ا... التوفیق

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول