کمیته رفاهی
 

فینال لیگ دسته دوم فوتبال کشور - 1400/5/4

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 179 ] - دوشنبه, 4 مرداد 1400
فینال لیگ دسته دوم فوتبال کشور - 1400/5/4

پایگاه خبری جمعیت حامیان هواداران، باستحضار می رساند فینال مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال  کشور 1400 - 1399،  عصر روز دوشنبه 4/ 5/ 1400، ساعت 19:٣٠&nbs...

پایگاه خبری جمعیت حامیان هواداران، باستحضار می رساند فینال مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال  کشور 1400 - 1399،  عصر روز دوشنبه 4/ 5/ 1400، ساعت 19:٣٠  بین تیم های مس شهر بابک و شهرداری همدان در ورزشگاه پاس تهران برگزار شد.

در این دیدار که با قهرمانی تیم  مس شهر بابک به پایان رسید، همیاران هواداران این جمعیت نیز با حضور فعال در برگزاری مراسم اهدای جام قهرمانی با سازمان لیگ فوتبال ایران همکاری شایسته ای داشتند.( تصاویر پیوست).

یادآور می شود همیاران پرتلاش جمعیت مطابق هماهنگی بعمل آمده، پس از پایان این مسابقه  مسئولیت انتظامات زمین سبز  را نیز بر عهده داشتند.

در پایان با عنایت به صعود هر دو تیم فینالیست به لیگ دسته یک، با عرض تبریک بابت قهرمانی این دوره از مسابقات به تمامی عوامل و هواداران ارجمند باشگاه فرهنگی ورزشی مس شهر بابک، به مجموعه ارجمند باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همدان نیز خداقوت عرض نموده و ضمن تبریک ویژه به مردم عزیز شهر بابک و همدان، موفقیت هر دو تیم شایسته را در‌ فصل آتی لیگ دسته یک فوتبال کشور آرزو می نمائیم.

《 معاونت روابط عمومی و امورفرهنگی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی 》

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول