کمیته رفاهی
 

اسکوچیچ: تازه یک گام برداشته ایم و اول راه هستیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 269 ] - پنجشنبه, 27 خرداد 1400
اسکوچیچ: تازه یک گام برداشته ایم و اول راه هستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اینکه توانستیم مردم ایران را حتی یک ذره خوشحال‌تر کنیم باعث افتخار من است. دراگان اسکوچیچ در حاشیه مراسم استقبال و تجل...

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اینکه توانستیم مردم ایران را حتی یک ذره خوشحال‌تر کنیم باعث افتخار من است.

دراگان اسکوچیچ در حاشیه مراسم استقبال و تجلیل از تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: در یک سال و نیم گذشته شرایط واقعا سختی را پشت سر گذاشتیم و سختی زیادی کشیدیم. سختکوشی زیادی داشتیم و به دلیل کرونا بازی‌های مان مدام به تاخیر افتاد. حتی میزبانی مسابقات را هم از ما گرفتند.

وی افزود: شرایط خیلی سختی بود و وقتی به بحرین رسیدیم، فشار برد چهار بازی روی دوش ما بود. واقعا راحت نبود به کشور سوم برویم و بخواهیم چهار بازی کرده و ببریم. این درحالی بود که سایر تیم‌های ملی سه دیدار داشتند و ما باید در این دوره فشرده سه بازی برگزار می کردیم. 

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: باید از زحمات بازیکنانم و همچنین کادرفنی ‌ام تشکر کنم. همین طور از فدراسیون فوتبال که بهترین شرایط را برای ما فراهم کرد. اینکه توانستیم مردم ایران را حتی یک ذهر خوشحال‌تر کنیم باعث افتخار من است.

اسکوچیچ ادامه داد: ما فقط یک گام برداشته‌ایم. تازه اول مسیر است و باید کارهایی که قبلا درست انجام نشده بود، به درستی انجام بدهیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول