کمیته رفاهی
 

سرمربی هنگ کنگ: ایران می تواند برای هر تیمی مشکل ایجاد کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 209 ] - جمعه, 14 خرداد 1400
سرمربی هنگ کنگ: ایران می تواند برای هر تیمی مشکل ایجاد کند

سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ کنگ به تمجید از تیم ملی فوتبال ایران پرداخت. میکسو پاتلانینن، سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ کنگ در خصوص دیدار تیمش برابر ایران گفت: بازی...

سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ کنگ به تمجید از تیم ملی فوتبال ایران پرداخت.

میکسو پاتلانینن، سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ کنگ در خصوص دیدار تیمش برابر ایران گفت: بازی سختی بود. ایران تیم با کیفیتی دارد و نمایش خوبی از خود به جای گذاشت. این تیم بسیار خطرناک ظاهر شد. ما خوشبین بودیم که پیروز شویم. می‌خواستیم تلاش های تیم ایران را خنثی کنیم اما سه گل دریافت کردیم. سعی کردیم از فرصت های خود استفاده کنیم و توانستیم یک گل به ثمر برسانیم. اما تیم ایران گل های بیشتری زد و ما نتوانستیم پیروز شویم.

وی در پاسخ به وضعین زمین چمن گفت: چمن زمین قدری بلند بود و توپ جلو نمی رفت. بازیکنان مشکل داشتند. توپ و زمین مسابقه سفت بود اما تیم ایران بسیار عالی ظاهر شد و از بازیکنان  و مربی خوبی بهره می برد. این تیم از نظر تکنیک خوب و بسیار سرعتی است و برای هر تیمی می تواند مشکل ایجاد کند.

سرمربی تیم هنگ کنگ  درادامه بیان کرد: ایران را آنالیز کرده بودیم اما نیمه اول از زاویه بسته گل دریافت کردیم. آنها در محوطه جریمه خوب ظاهر شدند و به گل رسیدند. این تیم بسیار عالی است و ما را تحت فشار قرار داد و باید گفت بسیار شایسته هستند.

وی در پایان گفت: ما در بازی‌های آتی قصد باخت نداریم و نمی‌خواهیم بازنده باشیم. همیشه بازی می‌کنیم که بازنده نباشیم و این به ما فرصت می دهد که بهترین عملکرد را داشته باشیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول