کمیته رفاهی
 

دیدار دوستانه تیم ملی ایران و سوریه با حضور همیار هوادار

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 356 ] - سه شنبه, 10 فروردین 1400
دیدار دوستانه تیم ملی ایران و سوریه با حضور همیار هوادار

  با فرهنگ پهلوانی تا سکوی قهرمانی پایگاه خبری جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران، باستحضار می رساند روز سه شنبه 10/ 1/ 1400 دیدار دوستانه ی تیم های ملی ...

 

با فرهنگ پهلوانی تا سکوی قهرمانی

پایگاه خبری جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران، باستحضار می رساند روز سه شنبه 10/ 1/ 1400 دیدار دوستانه ی تیم های ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران و سوریه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

در این دیدار که بانتیجه ی 3 بر صفر به سود تیم ملی ایران به پایان رسید، همیاران هوادار جمعیت حامیان فوتبال ایران و تیم های ملی با حضور پررنگ خود ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، مانند همیشه کنار مسئولان برگزاری مسابقه خوش درخشیدند و با توجه با عدم حضور تماشاگران با تلاش و همکاری صمیمانه در هر چه با شکوه تر برگزار شدن این دیدار گام موثری برداشتند. مزید استحضار یادآور می شود با نمایش پرچم بزرگ و مقدس کشور عزیزمان بر روی سکوها ضمن روحیه بخشی مضاعف به اعضای تیم ملی،  در غیاب تماشاگران جلوه ی دیگری از پیام همدلی و نماد یکپارچگی فرهنگی ایشان در سراسر میهن اسلامی متجلی شد.

در پایان ضمن ارسال تصاویر مربوطه از همیاران عزیز و ارجمند که در تدارک و اجرای این اقدام شایسته ی فرهنگی  مشارکت نمودند تشکر و قدردانی می نماید.

《 معاونت روابط عمومی و امور فرهنگی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم های ملی 》

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول