کمیته رفاهی
 

حضور رئیس کمیته المپیک در فدراسیون

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 246 ] - دوشنبه, 9 فروردین 1400
حضور رئیس کمیته المپیک در فدراسیون

صالحی امیری: قدم اول خوب بود رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در فدراسیون فوتبال گفت: حضور فعال فدراسیون در عرصه بین الملل به منزله دفاع از حقوق فوتبال ایرا...

صالحی امیری: قدم اول خوب بود

رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در فدراسیون فوتبال گفت: حضور فعال فدراسیون در عرصه بین الملل به منزله دفاع از حقوق فوتبال ایران در عرصه آسیا و جهان است.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک امروز با حضور در فدراسیون فوتبال و تبریک سال جدید شمسی به مردم عزیز ایران گفت: امیدوارم در سال نو، نگاه نو، تحول، اخلاق مداری، همدلی، همنوایی و همگرایی سرلوحه کار ما باشد. در سال جدید ملت بزرگ از این بیماری بزرگ نجات پیدا کند تا لبخند را بر لبان ملت ببینیم و دل ملت ایران شاد باشد.

وی ادامه داد: امروز در فدراسیون فوتبال حضور یافتم تا ضمن تبریک بهار انتصاب آقای عزیزی خادم را تبریک بگویم و آرزوی موفقیت داشته باشم. امیدوارم با انگیزه، نشاط و جدیتی که دارد در مسیر پر مشقتی که آغاز کرده، به نتیجه مثبتی منتهی شود. هر چند که در ابتدای را با مشکلاتی مواجه شدند اما باور دارم با اراده و انگیزه‌ای که وجود دارد، از این مسیر سخت عبور خواهند کرد.

رئیس کمیته ملی المپیک ادامه گفت: فدراسیون این اراده را دارد تا در مقابل زیاده خواهی دیگران مقاومت کند و حق مطلب را ایفا کند. ایران بزرگ در آسیا و جهان به مانند نگینی می‌درخشد و هیچ‌کسی نمی‌تواند چهره تابناک ایران را مخدوش کند. در حوزه فوتبال نیز جامعه ما علاقمند به این رویداد است و میزبانی حق ملت ایران است.

وی ادامه داد: خوشبختانه تلاش‌های وسیعی آغاز شده است که امیدوارم به نتیجه مثبت منجر شود. وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، وزارت امور خارجه و مجموعه نظام در این مسیر با فدراسیون همکاری خواهند کرد.

صالحی امیری در خصوص تیم فوتبال امید گفت: در حوزه تیم امید نیز مذاکرات مثبتی داشتیم. قرار است به صورت مشترک همکاری‌های خود را با فدراسیون فوتبال ادامه دهیم. در هزینه‌ها مشارکت داشته باشیم و آن را تقبل خواهیم کرد. هر نوع حمایتی که می‌تواند به توسعه و موفقیت تیم ملی امید کمک کند، دریغ نخواهیم کرد و این یک رسالت برای کمیته المپیک است.

وی در پایان گفت: فدراسیون فوتبال باید در حوزه بین الملل فعال‌تر ظاهر شود. شروع فعال فدراسیون در عرصه بین الملل به منزله دفاع از حقوق فوتبال ایران در عرصه آسیا و جهان است و قدم اول نحوه مواجه با پرونده‌ای است که امروز AFC برای ایران ایجاد کرده است. خوشبختانه در مدت کوتاه، رئیس فدراسیون با استراتژی مقاومت و دفاع از حقوق ملت قدم‌های مثبتی برداشته است. باید دیگران بدانند با رفتار سیاسی و زیاده خواهی نمی‌توانند اراده خود را بر ملت تحمیل کنند. برای ایشان و همکاران و مجموعه فوتبال ایران که یکی از کانون‌های اصلی نشاط ملی است، آرزوی عزت و سلامت در سال جدید دارم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول