کمیته رفاهی
 

توافق فدراسیون فوتبال با کمیته المپیک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 306 ] - دوشنبه, 9 فروردین 1400
توافق فدراسیون فوتبال با کمیته المپیک

عزیزی خادم: رضایت مردم مهمتر از عکس است رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در راستای برنامه‌ریزی بلندمدت برای فوتبال پایه، هزینه های تیم امید به صورت مشارکتی توسط...

عزیزی خادم: رضایت مردم مهمتر از عکس است

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در راستای برنامه‌ریزی بلندمدت برای فوتبال پایه، هزینه های تیم امید به صورت مشارکتی توسط کمیته المپیک و فدراسیون پرداخت می‌شود.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال در پایان نشست صمیمانه با سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، عنوان کرد: جلسه بسیار خوبی داشتیم بعد از مدت‌ها تعامل خوبی بین فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک ایجاد شد. همچنین صالحی امیری پذیرفتند که هزینه‌های تیم ملی امید به صورت مشارکتی و طی توافقنامه دوجانبه توسط کمیته المپیک و فدراسیون پرداخت شود.

وی در ادامه در خصوص میزبانی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی بیان کرد: تمام تلاش خود را برای میزبانی ایران انجام خواهیم داد. این میراثی است که به ما رسیده اما با تمام وجود برای گرفتن حق تضییع شده فوتبال ایران می‌ایستیم. اگرچه به تعامل سازنده با همه نهادهای بین المللی اعتقاد داریم و بنای ما ارتباط با دنیاست اما نمی‌توانیم در برابر از بین رفتن حق مردم سکوت کنیم.

عزیزی خادم تاکید کرد: خودمان را موظف می‌دانیم که حق مردم را بگیریم و باز هم تاکید می‌کنم رضایت مردم ایران برای ما مهم‌تر از گرفتن عکس یادگاری و انتشارش است و از همه راه‌های حقوقی برای رسیدن به این حق استفاده می‌کنیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول